صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:15 به مدت 180دقیقه

واکنش کمیته انضباطی به التهابات در هفته های پایانی

برنامه "صبح و ورزش" شنبه 31 فروردین با حضور اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی به موضوع التهابات در هفته های پایانی لیگ فوتبال اختصاص داشت.

1398/01/31
12:43

به گزارش رادیو ورزش؛ اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباظی پیرامون التهابات در هفته های پایانی لیگ فوتبال اظهار کرد: با توجه به اینکه هفته های پایانی لیگ برتر و همچنین لیگهای پایین تر را در پیش داریم، حساسیت بالایی وجود دارد و بازیها التهاب آور شده است. به همین خاطر از ماه گذشته تا الان و هفته های بعد جلسات زیادی از منظرهای مختلف انضباطی، اخلاق، تبانی و ... تشکیل شده است. همه مقامات فدراسیون سازمان لیگ و ارگانهای درگیر پای کار هستند تا هفته های پایانی را مهار کنند. دیروز در ورزشگاه وطنی شاهد بازی پدیده و نساجی بودم و خیلی لذت بردم. ورزشگاه پر بود از تماشاچیانی که زیر باران بازی تیم شهرشان را تماشا می کردند. این توقع را از همه هواداران و تماشاگران داریم که همینطور درست و مثبت باشند.
حسن زاده در خصوص حاشیه های بازی دیروز تراکتور و پیکان گفت: در مورد بازی دیروز منتظر گزارش نماینده فدراسیون و مقامات رسمی هستیم و الان نمی توانیم پاسخ دهیم. ما مطالب را منطقی و عاقلانه جمعبندی می کنیم. شخصا این موضوع را دنبال می کنم.
وی تصریح کرد: آئین نامه انضباطی از آذر 96 تغییر کرده و طبق آئین نامه جدید حداقل 48 ساعت بعد از وصول گزارش باید به تیم مقابل فرصت دهیم.
حسن زاده در مورد حاشیه های محسن فروزان دروازه بان تراکتور گفت: موضوع دروازه بان تراکتور به کمیته انضباطی ارتباط پیدا نمی کند و کمیته اخلاق این مسئله را دنبال می کند. از همین جا خواهش می کنم که هر اقدام و اعتراضی از مجرای قانونی باشد چون از غیر مجرای قانونی التهاب آور می شود. طرفدران و تیمهای رقیب هم از حاشیه سازی در فضای مجازی پرهیز کنند تا مسئولان کار را دنبال نمایند.
برنامه "صبح و ورزش" شنبه 31 فروردین با اجرای اکرامی و ریاحی و کارشناسی والی زاده پخش شد. این برنامه همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
صبح و ورزش