صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

تحلیل بازی پرسپولیس در مقابل سایپا

برنامه "صبح و ورزش" یکشنبه 25 فروردین با حضور حمید درخشان، مربی فوتبال به بررسی بازی شب گذشته پرسپولیس و سایپا اختصاص داشت.

1398/01/25
13:37

به گزارش رادیو ورزش؛ حمید درخشان، مربی فوتبال پیرامون بازی شب گذشته پرسپولیس و سایپا که با نتیجه 3 بر 2 به نفع پرسپولیس پایان یافت، اظهار کرد: هر دو تیم بازی خوبی را انجام دادند. پرسپولیس در شروع بازی گل اول را دریافت کرد که قدری تنش و استرس به این تیم وارد کرد. پرسپولیس به دنبال این بود که به جریان بازی برگردد و رفته رفته صاحب توپ و میدان شد و توانست تاکتیک خود را به تیم سایپا دیکته کند. سایپا بعد از زدن گل عقب نشینی کرد و شرایط پرسپولیس طوری شد که فرصتهایی بدست آورد و به گل و نتیجه دلخواه رسید.
وی ادامه داد: از چند هفته اخیر پرسپولیس بازیهای قابل قبولی را ارائه می دهد چون بازیکنان جدیدی خریده است. البته زمان می برد که بازیکنان جدید با شرایط تیم هماهنگ شوند. این موضوع برای پرسپولیس در اوایل فصل سخت بود و بازیهای خوبی انجام نداد ولی کم کم شرایط بهتری پیدا کرد و حالا بازیکنان شرایط خوبی پیدا کرده اند.
درخشان تصریح کرد: پرسپولیس بعد از بازی با الاهلی شرایط بهتری پیدا کرده است. البته فشار روی دفاع وسط ما زیاد است. اگر شجاع خلیل زاده و سید جلال حسینی آسیب ببینند، کار مشکل می شود. درنتیجه کم کم باید افراد مناسبی در کنار این دو بازی کنند تا درصورت نیاز جایگزین شوند.
این مربی عنوان کرد: پرسپولیس هنوز با قهرمانی فاصله دارد و 4 و 5 بازی سخت پیش رو دارد. بعلاوه لیگ قهرمانان آسیا هم هست. درضمن نفراتی که پرسپولیس خریده باید طوری تقسیم شود تا در تمام بازیها به پرسپولیس کمک کنند.
برنامه "صبح و ورزش" یکشنبه 25 فروردین با اجرای کاظم زاده و هاشمی و کارشناسی منصوریان پخش شد. این برنامه همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
صبح و ورزش