صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:15 به مدت 180دقيقه

برنامه "صبح و ورزش" چهارشنبه 18 اسفند، با زمانی، عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال، در ارتباط با مشکلات پیش آمده در این تیم به گفتگو پرداخت.

به گزارش رادیو ورزش؛ زمانی، عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال، در پاسخ به این سوال که دلیل مصاحبه و اظهاراتی که در رابطه با پرداختی بازیکنان داشتید، چه بود، بیان کرد: مدیرعامل باشگاه در جلسه هیأت مدیره به طور رسمی اعلام کرد که هیچ یک از بازیکنان استقلال در این فصل کمتر از 50 درصد نگرفته است.
برخی از بازیکنان حتی بیش از 60 درصد از باشگاه پول دریافت کرده اند. رحمتی و حیدری، بازیکنانی هستند که حدود 60 درصد از مطالبات این فصل را گرفته اند. ما از بزرگان تیم که باید حرمت لباس استقلال را بیشتر از بقیه نگه دارند، انتظار نداشتیم که به تصمیم غلطی که از عمان اتخاذ کردند، اکنون دامن بزنند.
وی، تصریح کرد: استقلال تیم کوچکی نیست؛ بلکه تیمی است که 30 میلیون هوادار دارد. هوادار استقلال باید بداند که برخی افراد فقط به دنبال منافع خودشان هستند و ذره ای تعصب نسبت به این تیم ندارند. مطمئن باشید که هیأت مدیره قطعاً با عواملی که این قضیه را پیش آوردند، برخورد خواهد کرد. ما نباید این اتفاق را مسئله امنیتی کنیم.
زمانی، افزود: استقلال روی نوار پیروزی افتاده بود و داشت کارش را می کرد که این قضایا پیش آمد. بازیکن جوان ما حرمت بازیکن بزرگتر را نگه می دارد و فکر نمی کند که بزرگتر بخواهد از این جوان سوء استفاده کند. حاضرم یک سال یک کلمه صحبت نکنم اما این بازیکنان حرمت لباس استقلال را حفظ کنند. من اکنون به مظلومیت استقلال بیشتر پی بردم؛ پول دادیم؛ ناز کشیدیم؛ جریمه نکردیم؛ اکنون بدهکار هم هستیم.
یکی از گلایه های من به کادر فنی است که چرا اجازه داد، تیم تمرین نکند؛ هر بازیکنی که تمرین نمی کرد باید کادر فنی عذرش را می خواست.
وی، در پاسخ به این پرسش که هیأت مدیره استقلال قرار است چه زمانی برای بررسی این موضوع تشکیل جلسه دهد، اظهار کرد: هفته آینده قطعاً به عنوان آخرین جلسه پایان سال، نشستی خواهیم داشت.
برنامه "صبح و ورزش" امروز با کارشناسی شهاب قاسمی و اجرای کاظم زاده و زورقچیان، کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی بود که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

مرتبط با این خبر

  • نگاهی به ظرفیت های فوتبال کشور و مبالغ پرداختی به بازیکنان

  • عوامل ناکامی تیم ملی والیبال در لیگ جهانی

  • دلایل کسب نتایج ضعیف تیم ملی در لیگ جهانی والیبال

  • علت وجود نوسانات در تیم ملی والیبال ایران

  • برگزاری جلسه شورای عالی اولین المپیاد ملی ورزش همگانی

  • مصوبات سازمان لیگ فوتبال برای ثبت قراردادها

  • پورنعمت: سازماندهی عامل موفقیت تیم ملی فوتبال است

  • پیش بینی هفته سوم لیگ جهانی والیبال

  • تحلیل دیدار ایران و صربستان از نگاه مصطفی کارخانه

  • تحلیل دیدار تیم ملی والیبال ایران و بلژیک