صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

نخستین پیروزی فوتبال ساحلی ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا

برنامه "صبح و ورزش" دوشنبه 16 اسفند، با هاشم پور، دستیار سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی، پیرامون رقابتهای قهرمانی آسیا گفتگو كرد.

1395/12/16
10:56

به گزارش رادیو ورزش؛ هاشم پور، دستیار سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی، در خصوص رقابتهای قهرمانی آسیا گفت: این رقابتها در شهر ترنانگو مالزی برگزار می شود. اولین بازی ما برابر تیم میزبان یعنی مالزی بود. دیروز بازی ساده ای داشتیم و توانستیم 14-0 برنده میدان باشیم؛ اما هر چه بازیها پشت هم برگزار شود، مطمئناً مراحل بعدی سخت تر خواهد شد.
وی، افزود: امروز به مصاف تیم افغانستان می رویم. انشالله كه در این بازی بتوانیم روند پیروزی را حفظ كرده و به مرحله بعد صعود كنیم. هدف اصلی ما رفتن به جام جهانی است؛ امیدوارم كه این امر را صد در صد اجرایی كنیم.
هاشم پور، درباره وضعیت پیمان حسینی، گلر اول تیم گفت: پیمان اكنون از نظر جسمی شرایط خوبی دارد. پیمان حسینی و حمید بهزادپور دو تن از دروازه بانان خوب آسیا هستند كه از آمادگی بالایی برخوردارند و ما نگرانی از بابت دروازه نداریم.
وی، در پاسخ به این سوال كه مهمترین رقبای كسب عنوان قهرمانی در این مسابقات كدام تیم ها هستند، عنوان كرد: تیم هایی كه در این تورنمنت حضور پیدا می كنند، هدفشان صعود به جام جهانی است و تیمهای ضعیفی نیستند. تیم هایی مثل مالزی و افغانستان كه از فوتبال ساحلی دور هستند، طبیعتاً نسبت به دیگر تیمها مقداری عقب تر خواهند بود. ژاپن، عمارات و عمان تیم هایی هستند كه از نظر فنی بالاتر از تیم های دیگر قرار دارند و رقبای اصلی ایران به حساب می آیند.
برنامه "صبح و ورزش" امروز با كارشناسی شهاب قاسمی و اجرای زورقچیان و كاظم زاده، كاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی بود كه با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه پخش می شود.

دسترسی سریع
صبح و ورزش