صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

خلیفه سلطان: شهرآورد اصفهان محتاطانه خواهد بود

در برنامه "صبح و ورزش" یكشنبه 15 اسفند، خلیفه سلطان، خبرنگار ورزشی، پیرامون شهرآورد سپاهان و ذوب آهن توضیحاتی را ارائه كرد.

1395/12/15
12:03

به گزارش رادیو ورزش؛ خلیفه سلطان، خبرنگار ورزشی، درباره شهرآورد سپاهان و ذوب آهن گفت: امروز یك شهرآورد حساس به میزبانی فولاد مباركه سپاهان در ورزشگاه نقش جهان برگزار می شود. این بازی سی و دومین شهرآورد دو تیم سپاهان و ذوب آهن در مسابقات لیگ برتر است.
وی، تصریح كرد: در بازی دور رفت تیم ذوب آهن توانست در ورزشگاه فولاد شهر 2-0 سپاهان را شكست دهد و امروز در بازی برگشت به مصاف تیم میزبان خود یعنی فولاد مباركه سپاهان می رود. قضاوت این بازی برعهده تورج حق وردی است؛ صادق صدیقی هم به عنوان نماینده فدراسیون فوتبال كار نظارت و برگزاری این بازی را برعهده دارد.
خلیفه سلطان، در ادامه گفت: امروز دو تیم در شرایط بدی به مصاف هم می روند و متأسفانه از شرایط مطلوبی برخوردار نیستند. كسب 3 امتیاز بازی برای هر دو تیم می تواند تعیین كننده باشد.
با توجه به اینكه شكست هر یك از دو تیم ذوب آهن و سپاهان می تواند حاشیه های آنها را زیاد كند، پیش بینی ما این است كه هر دو تیم امروز محتاط تر به زمین بروند و به اعتقاد من دربی محتاطانه ای برگزار خواهد شد.
وی، در پاسخ به این پرسش كه شایعاتی در اصفهان وجود دارد كه ناكامی ذوب آهن شاید منجر به تغییرات مدیریتی در این تیم شود و شكست سپاهان شاید تغییر سرمربی را به دنبال داشته باشد، آیا این اخبار را تأیید می كنید، اظهار كرد: اگر سپاهان در این بازی شكست بخورد، ما هم فضا را بر این می بینیم كه ویسی قبل از اینكه مدیریت باشگاه بخواهد تغییراتی ایجاد كند، خود از سرمربیگری كناره گیری كند. در ارتباط با شایعات تغییرات مدیریتی تیم ذوب آهن هم می توانم بگویم كه این بحث ها و فضاها بیشتر از درون خود باشگاه سرچشمه می گیرد و صحت ندارد.
برنامه "صبح و ورزش" امروز با كارشناسی شهاب قاسمی، كاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی بود كه با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه پخش می شود.

دسترسی سریع
صبح و ورزش