صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

نگاه كارشناسی به بازی نمایندگان در جام باشگاه های آسیا

برنامه "صبح و ورزش" سه شنبه 10 اسفند، ناصر ابراهیمی، مربی و پیشكسوت فوتبال، در خصوص بازیهای امروز نمایندگان كشورمان در جام باشگاه های آسیا توضیحاتی را ارائه كرد.

1395/12/10
11:13

به گزارش رادیو ورزش؛ ناصر ابراهیمی، مربی و پیشكسوت فوتبال، در ارتباط با دیدار الوحده و پرسپولیس اظهار كرد: بازی با تیمهای اماراتی همیشه حساسیت خود را داشته است؛ اما این تیم ها هر چقدر كه تلاش می كنند و حتی با جذب بازیكنان خارجی، باز هم نسبت به فوتبال ایران ضعیف تر هستند.
وی، به نقاط ضعف نمایندگانمان در جام باشگاه های آسیا اشاره كرد و گفت: در بازی قبل استقلال، پرسپولیس و ذوب آهن 2 حالت مشاهده شد؛ علی رغم اینكه تیم ایران همیشه در سر زدن قوی تر از دیگر تیمها بوده، اما متأسفانه در یك ایستگاهی و دو كرنر روی دروازه ها ما گل خوردیم كه این تعجب آور بود. مشكل دیگری كه وجود داشت، این بود كه تعویض مربیان استقلال و پرسپولیس در دو بازی اشتباه بود؛ مربیان همه از تجربه كافی برخوردار هستند، آنها می دانند وقتی خسرو حیدری و مسلمان از بازی خارج می شوند، صد در صد مربی می خواهد تیم حالت دفاعی داشته باشد.
ابراهیمی، در تحلیل بازیهای دیروز نمایندگان كشورمان بیان كرد: بازیهای دیروز بسیار عالی بود، خط هافبك ها خوب عمل كردند. جنگ امروز هم روی خط هافبك هاست. هر تیمی كه بتواند بازی را به حریف دیكته كند؛ حفظ توپ كند؛ در خط دفاع خود، دفاع تركیبی داشته باشد و هر جا كه توپ لو می رود، از همانجا پرس انجام بدهد، خیلی زود می تواند به گل برسد.
وی، تصریح كرد: با توجه به برد استقلال تهران و استقلال خوزستان در بازی روز گذشته، به نظر من شرایط روحی و روانی امروز پرسپولیس نسبت به بازی قبل بهتر خواهد بود؛ البته تنشی بین دو بازیكن به وجود آمده كه امیدوارم تأثیرگذار نباشد.
این كارشناس فوتبال، در خصوص بازی ذوب آهن و الاهلی گفت: بازی ذوب آهن از حساسیت بیشتری برخوردار است؛ زیرا الاهلی عربستان با امارات بسیار متفاوت است. ای كاش كه فیفا كاری می كرد كه بازیها داخل كشورمان انجام می شد؛ اما اینكه چرا فیفا ساكت مانده جای تعجب دارد.
برنامه "صبح و ورزش" امروز با كارشناسی والی زاده و اجرای سبحان اكرامی، كاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی بود كه با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه پخش می شود.

دسترسی سریع
صبح و ورزش