صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:15 به مدت 180دقیقه

برنامه "صبح و ورزش" سه شنبه 10 اسفند، ناصر ابراهیمی، مربی و پیشکسوت فوتبال، در خصوص بازیهای امروز نمایندگان کشورمان در جام باشگاه های آسیا توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش رادیو ورزش؛ ناصر ابراهیمی، مربی و پیشکسوت فوتبال، در ارتباط با دیدار الوحده و پرسپولیس اظهار کرد: بازی با تیمهای اماراتی همیشه حساسیت خود را داشته است؛ اما این تیم ها هر چقدر که تلاش می کنند و حتی با جذب بازیکنان خارجی، باز هم نسبت به فوتبال ایران ضعیف تر هستند.
وی، به نقاط ضعف نمایندگانمان در جام باشگاه های آسیا اشاره کرد و گفت: در بازی قبل استقلال، پرسپولیس و ذوب آهن 2 حالت مشاهده شد؛ علی رغم اینکه تیم ایران همیشه در سر زدن قوی تر از دیگر تیمها بوده، اما متأسفانه در یک ایستگاهی و دو کرنر روی دروازه ها ما گل خوردیم که این تعجب آور بود. مشکل دیگری که وجود داشت، این بود که تعویض مربیان استقلال و پرسپولیس در دو بازی اشتباه بود؛ مربیان همه از تجربه کافی برخوردار هستند، آنها می دانند وقتی خسرو حیدری و مسلمان از بازی خارج می شوند، صد در صد مربی می خواهد تیم حالت دفاعی داشته باشد.
ابراهیمی، در تحلیل بازیهای دیروز نمایندگان کشورمان بیان کرد: بازیهای دیروز بسیار عالی بود، خط هافبک ها خوب عمل کردند. جنگ امروز هم روی خط هافبک هاست. هر تیمی که بتواند بازی را به حریف دیکته کند؛ حفظ توپ کند؛ در خط دفاع خود، دفاع ترکیبی داشته باشد و هر جا که توپ لو می رود، از همانجا پرس انجام بدهد، خیلی زود می تواند به گل برسد.
وی، تصریح کرد: با توجه به برد استقلال تهران و استقلال خوزستان در بازی روز گذشته، به نظر من شرایط روحی و روانی امروز پرسپولیس نسبت به بازی قبل بهتر خواهد بود؛ البته تنشی بین دو بازیکن به وجود آمده که امیدوارم تأثیرگذار نباشد.
این کارشناس فوتبال، در خصوص بازی ذوب آهن و الاهلی گفت: بازی ذوب آهن از حساسیت بیشتری برخوردار است؛ زیرا الاهلی عربستان با امارات بسیار متفاوت است. ای کاش که فیفا کاری می کرد که بازیها داخل کشورمان انجام می شد؛ اما اینکه چرا فیفا ساکت مانده جای تعجب دارد.
برنامه "صبح و ورزش" امروز با کارشناسی والی زاده و اجرای سبحان اکرامی، کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی بود که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه پخش می شود.

مرتبط با این خبر

  • پایان کار تیم فوتبال نوجوانان ایران در جام جهانی 2017

  • چمنیان: بازی با اسپانیا دیداری تاریخی برای فوتبال ایران است

  • حضور تیم ملی واترپلو در رقابتهای فینا ترافی مالت

  • غیاثی: دیروز پرسپولیس از داوری لطمه خورد

  • کاشان میزبان مسابقات جام باشگاه‌های جهان شد

  • ایران، نامزدی جدی میزبانی فینال لیگ جهانی والیبال

  • تفاهم نامه همکاری فدراسیون فوتبال ایران و روسیه امضا شد

  • چمنیان: امروز بازی سختی را در پیش داریم

  • علل ضعف تیم های مطرح دنیا در صعود به جام جهانی

  • بلاتکلیفی تیم والیبال بانک سرمایه برای بازی امروز