صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

ماجدی: بعید می دانم استقلال بازنده میدان باشد

برنامه "صبح و ورزش" دوشنبه 9 اسفند، با میرشاد ماجدی، كارشناس و مربی فوتبال، درباره بازی امروز نمایندگان ایران در جام باشگاه های آسیا گفتگو كرد.

1395/12/09
11:25

به گزارش رادیو ورزش؛ میرشاد ماجدی، كارشناس و مربی فوتبال، در ارتباط با بازی امروز نمایندگان ایران در جام باشگاه های آسیا، گفت: همانطور كه همه هواداران تیم استقلال می دانند این تیم با یك سری مشكلات آیین نامه ای و مدیریتی روبرو شد و در نیم فصل نتوانست بازیكن جدیدی را تزریق كند و مجبور شد با جوانان خود ادامه دهد كه خداروشكر با همین تیم در لیگ كشور خودمان سرافراز بیرون آمد. با توجه به اینكه تیم استقلال با كمبود نیروی انسانی مواجه بود، مطمئن بودم كه حضور پیدا كردن در دو لیگ معتبر با محرومیت ها، مصدومیت ها و خستگی ها روبرو خواهد شد.
وی، ادامه داد: تیم استقلال در بازی اول در برابر الاهلی امارات كه از سابقه خوبی برخوردار است، بسیار خوب بازی كرد. به نظر من استقلال در این بازی توانست تجربه لازم را كسب كند و این تجربه به آن كمك خواهد كرد تا برابر تیم التعاون عربستان بهتر و با انگیزه تر بازی كند.
ماجدی، افزود: اگر بخواهیم برای تیمهای عربستان دسته بندی را داشته باشیم، تیم التعاون جزء تیم های درجه 2 یا درجه 3 عربستان به حساب می آید و آنطور نیست كه بتواند برابر تیمهای ایرانی به راحتی عرض اندام كند. من فكر نمی كنم كه استقلال بازنده میدان باشد.
این كارشناس فوتبال، به درآمیخته شدن سیاست و ورزش اشاره كرد و گفت: علی رغم تأكید فراوان CFA و AFIF روی بحث جدایی سیاست از ورزش و دخالت نكردن دولت مردان در امور ورزشی، اما متأسفانه هنوز این زورگویی ها وجود دارد و حتی باعث شد كه تیم های ما خارج از كشور خودمان و در یك كشور ثالث بازی كنند.
وی، تأكید كرد: ما در دیپلماسی ورزش بسیار ضعیف هستیم؛ اما این مسئله را قبول نداریم و به دنبال آموزش آن هم نیستیم. ما كسی را نداشتیم كه از جو سالمی كه در كشورمان وجود دارد، دفاع كند.
برنامه "صبح و ورزش" امروز با اجرای سبحان اكرامی و كارشناسی والی زاده، كاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی بود كه با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه پخش می شود.

دسترسی سریع
صبح و ورزش