صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:15 به مدت 180دقيقه

برنامه "صبح و ورزش" دوشنبه 9 اسفند، با میرشاد ماجدی، کارشناس و مربی فوتبال، درباره بازی امروز نمایندگان ایران در جام باشگاه های آسیا گفتگو کرد.

به گزارش رادیو ورزش؛ میرشاد ماجدی، کارشناس و مربی فوتبال، در ارتباط با بازی امروز نمایندگان ایران در جام باشگاه های آسیا، گفت: همانطور که همه هواداران تیم استقلال می دانند این تیم با یک سری مشکلات آیین نامه ای و مدیریتی روبرو شد و در نیم فصل نتوانست بازیکن جدیدی را تزریق کند و مجبور شد با جوانان خود ادامه دهد که خداروشکر با همین تیم در لیگ کشور خودمان سرافراز بیرون آمد. با توجه به اینکه تیم استقلال با کمبود نیروی انسانی مواجه بود، مطمئن بودم که حضور پیدا کردن در دو لیگ معتبر با محرومیت ها، مصدومیت ها و خستگی ها روبرو خواهد شد.
وی، ادامه داد: تیم استقلال در بازی اول در برابر الاهلی امارات که از سابقه خوبی برخوردار است، بسیار خوب بازی کرد. به نظر من استقلال در این بازی توانست تجربه لازم را کسب کند و این تجربه به آن کمک خواهد کرد تا برابر تیم التعاون عربستان بهتر و با انگیزه تر بازی کند.
ماجدی، افزود: اگر بخواهیم برای تیمهای عربستان دسته بندی را داشته باشیم، تیم التعاون جزء تیم های درجه 2 یا درجه 3 عربستان به حساب می آید و آنطور نیست که بتواند برابر تیمهای ایرانی به راحتی عرض اندام کند. من فکر نمی کنم که استقلال بازنده میدان باشد.
این کارشناس فوتبال، به درآمیخته شدن سیاست و ورزش اشاره کرد و گفت: علی رغم تأکید فراوان CFA و AFIF روی بحث جدایی سیاست از ورزش و دخالت نکردن دولت مردان در امور ورزشی، اما متأسفانه هنوز این زورگویی ها وجود دارد و حتی باعث شد که تیم های ما خارج از کشور خودمان و در یک کشور ثالث بازی کنند.
وی، تأکید کرد: ما در دیپلماسی ورزش بسیار ضعیف هستیم؛ اما این مسئله را قبول نداریم و به دنبال آموزش آن هم نیستیم. ما کسی را نداشتیم که از جو سالمی که در کشورمان وجود دارد، دفاع کند.
برنامه "صبح و ورزش" امروز با اجرای سبحان اکرامی و کارشناسی والی زاده، کاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی بود که با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت ۷:۱۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه پخش می شود.

مرتبط با این خبر

  • نگاهی به ظرفیت های فوتبال کشور و مبالغ پرداختی به بازیکنان

  • عوامل ناکامی تیم ملی والیبال در لیگ جهانی

  • دلایل کسب نتایج ضعیف تیم ملی در لیگ جهانی والیبال

  • علت وجود نوسانات در تیم ملی والیبال ایران

  • برگزاری جلسه شورای عالی اولین المپیاد ملی ورزش همگانی

  • مصوبات سازمان لیگ فوتبال برای ثبت قراردادها

  • پورنعمت: سازماندهی عامل موفقیت تیم ملی فوتبال است

  • پیش بینی هفته سوم لیگ جهانی والیبال

  • تحلیل دیدار ایران و صربستان از نگاه مصطفی کارخانه

  • تحلیل دیدار تیم ملی والیبال ایران و بلژیک