صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

علت صدور حكم سریع علیه حسینی و رحمتی

برنامه "صبح و ورزش" سه شنبه 26 بهمن، با حسن زاده، رئیس كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، در ارتباط با محرومیت سید جلال حسینی و مهدی رحمتی به گفتگو پرداخت.

1395/11/27
09:02

به گزارش رادیو ورزش؛ حسن زاده، رئیس كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، در پاسخ به این سوال كه چرا صدور حكم محرومیت سید جلال حسینی و سید مهدی رحمتی به سرعت صادر شد، اظهار كرد: ما در فصل جاری، با توجه به فشردگی مسابقات سعی كردیم همه احكام را به محض اینكه گزارشی به دستمان برسد، صادر كنیم. صدور حكم بازیكنی كه در یك بازی بزرگ رفتار زشتی انجام داده، نباید به تأخیر بیافتد. مسابقه بزرگ و حساسیت كار، دوستان را واداشته كه موضوع را سریع به ما ابلاغ كنند. هنگامی كه گزارش به دست ما رسیده و می توانیم بازی را بررسی كنیم، چرا باید در صدور حكم تأخیر بیاندازیم؟!
وی، در ادامه گفت: اگر رفتار سید جلال حسینی و سید مهدی رحمتی را دو بازیكن از دو تیم شهرستانی در یك بازی انجام دهند؛ با توجه به الگوبرداری بسیار ضعیف جوانان از آن بازی، احتیاجی نیست كه در صدور حكم عجله ای به خرج دهیم؛ اما هنگامیكه گل سرسبد فوتبال ما این دربی است و پخش بین المللی پیدا می كند، حتماً باید قاطعانه تصمیم بگیریم.
حسن زاده، افزود: چند هفته پیش وقتی یك جلسه از دو جلسه محرومیت رحمتی را به درخواست وی، در نشستی كه با همكاران داشتیم، معلق كردیم، كل هواداران پرسپولیس به ما گفتند شما آبی هستید. اكنون هم كه این رأی را صادر كرده ایم، استقلالی ها و پرسپولیسی ها از ما ناراحت هستند؛ اما ما به این مسائل توجهی نداریم؛ اگر یك موضوع رسمی به طور كتبی به ما اعلام شود، جواب خواهیم داد.
برنامه "صبح و ورزش" امروز با اجرای سبحان اكرامی و ریاحی و كارشناسی والی زاده، كاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی بود كه با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه پخش می شود.

دسترسی سریع
صبح و ورزش