صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

دزفولی: گل پرسپولیس صد در صد خطا بود

برنامه "صبح و ورزش" دوشنبه 25 بهمن، دزفولی، كارشناس داوری فوتبال، به تحلیل داوری شهرآورد تهران پرداخت.

1395/11/25
12:18

به گزارش رادیو ورزش؛ دزفولی، كارشناس داوری فوتبال، در ارتباط با قضاوت فغانی در دیدار استقلال و پرسپولیس گفت: فغانی تجارب لازم را كسب كرده است و یكی از فاكتورهای ترقی وی، فوتبال بازی كردنش است. او همه مسائل و نكات این ورزش را می داند. بیشتر مشكلاتی كه برای داوی ما به وجود آمده، به علت نداشتن تجربه بازی فوتبال است.
وی، تصریح كرد: فغانی دیروز بسیار خوب قضاوت كرد؛ تنها یكی، دو اشتباه داوری داشت كه در نتیجه بازی تأثیرگذار نبود. گل دوم استقلال كاملاً سالم بود؛ اما گل دوم پرسپولیس صد در صد خطا بود و باید توسط داور خطا گرفته می شد.
مسئله حائز اهمیت دیگر این است كه بازیكنی كه اخراج می شود، نباید داخل زمین بیاید؛ این مسائل ورزش ما را كم اهمیت می كند. فغانی باید دقت بیشتری می كرد و خطای بازیكن پرسپولیس را می گرفت. جنجالی كه ایجاد شد، ارزش بازی را پایین آورد.
دزفولی، اضافه كرد: فغانی باید 2،3 دقیقه وقت اضافه می گرفت؛ نمی دانم چرا سریع سوت پایان را زد.
برنامه "صبح و ورزش" امروز با اجرای سبحان اكرامی و ریاحی و كارشناسی والی زاده، كاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی بود كه با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه پخش می شود.

دسترسی سریع
صبح و ورزش