صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

تمركز، عامل پیروزی در شهرآورد تهران

برنامه "صبح و ورزش" یكشنبه 24 بهمن، با اصغر حاجیلو، بازیكن اسبق استقلال، درباره دربی امروز گفتگو كرد.

1395/11/25
08:26

به گزارش رادیو ورزش؛ اصغر حاجیلو، بازیكن اسبق استقلال، در خصوص شرایط بازی دو تیم استقلال و پرسپولیس در سالهای گذشته، عنوان كرد: در دورانی كه ما بازی می كردیم، محبت و ادب هواداران به بازیكنان دو تیم استقلال و پرسپولیس تسری پیدا می كرد و این تماشاچیان بودند كه به ما یاد می دادند به یكدیگر احترام بگذاریم؛ حتی بعد از گذشت چندین سال، هرگاه دوستان پیشكسوت را می بینیم، خاطره بدی از هم نداریم.
پیشكسوت استقلال، تصریح كرد: دربی بازی خاصی است، جنگ و دعوا در آن وجود دارد و البته این از جذابیت های فوتبال است؛ اما نباید از خط قرمزها گذشت. ما در دورانی كه بازی می كردیم، سعی داشتیم از خط قرمز خارج نشویم و بازی جوانمردانه ای را به نمایش بگذاریم تا هواداران از آمدن به استادیوم پشیمان نشوند و ما هم لذت حضورشان را ببریم.
حاجیلو، افزود: در طول 19 سالی كه در خدمت تیم استقلال بودم، هرگاه سكونشینان تمركزمان را حفظ و شرایط ذهنی مان را برای یك بازی خوب آماده می كردند، آن بازی را می بردیم.
وی، تأكید كرد: فوتبال استقلال و پرسپولیس فقط معطوف به همان روز است و نتایج كسب شده در گذشته و صدرنشینی تأثیری بر بازی ندارد. تنها مسئله ای كه می تواند هر یك از دو تیم را پیروز میدان كند، تمركز بازیكنان است.
برنامه "صبح و ورزش" امروز با اجرای سبحان اكرامی، ریاحی و والی زاده، كاری از گروه علوم ورزشی، جنگ صبحگاهی نشاط انگیزی بود كه با پیگیری رویدادهای ورزشی و ارتباط با مسئولین ورزش، مخاطبین و شنوندگان همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه پخش می شود.

دسترسی سریع
صبح و ورزش