صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:15 به مدت 180دقیقه

وضعیت تیم پرسپولیس برای رویارویی با السد

برنامه "صبح و ورزش" سه شنبه 1 آبان، با ناصر ابراهیمی، مربی پیشین تیم پرسپولیس، درباره دیدار امروز پرسپولیس و السد به گفتگو پرداخت.

1397/08/02
08:20

به گزارش رادیو ورزش؛ ناصر ابراهیمی، مربی پیشین تیم پرسپولیس، در پاسخ به این پرسش که امروز پرسپولیس باید چه تاکتیکی را در پیش بگیرد تا بتواند موفق از میدان تیم السد بیرون بیاید، اظهار داشت: وقتی بازی حساس می شود، دیگر آمادگی و تاکتیک زیاد اهمیت پیدا نمی کند و بیشتر مسئله روحی و روانی تیم مدنظر است. 100 هزار تماشاچی به استادیوم می آیند و مردم سرتاسر کشور و نیز خارج از کشور بازی را تماشا می کنند و این مسئله بار روانی به وجود می آورد. امیدوارم که بازیکنان بتوانند بر این فشار روانی غلبه کنند.
وی، در ادامه گفت: از نظر فنی هم فوتبال دنیای امروز بیشتر به هافبک ها بستگی دارد. اگر هافبک ها امروز بتوانند مرکز زمین را در زمان بدون توپ حفظ کنند و دفاع ترکیبی را انجام دهند؛ یعنی هم یار و هم منطقه را مواظب باشند؛ همچنین اگر خوب تغذیه و نفوذ کنند، بعید نیست که این بازی را پیروز شوند و به فینال صعود کنند. اگر با این تفکر که ما بازی را برده ایم و حتی تساوی هم بگیریم، مشکلی نیست به میدان برویم، ممکن است بازی زیبایی را به نمایش نگذاریم.
ابراهیمی، تصریح کرد: با توجه به حضور بازیکنان بین المللی مثل: ژاوی و گابی در تیم حریف، خط هافبک و دفاع کنارها باید خیلی مراقب باشند.
برنامه صبح و ورزش، با اجرای سبحان اکرامی و کارشناسی والی زاده، کاری از گروه علوم ورزشی است که همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
صبح و ورزش