صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:15 به مدت 180دقیقه

شمس: بی احترامی ما به برزیل بی پاسخ نخواهد ماند!


برنامه "صبح و ورزش" دوشنبه 23 مهر، در گفتگو با حسین شمس، سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال، به بررسی وضعیت کنونی فوتسال کشور و مشکلات آن پرداخت.

1397/07/24
09:05


به گزارش رادیو ورزش؛ حسین شمس، سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال، در خصوص مشکلات این روزهای فوتسال کشور گفت: هر روز از فدراسیون فوتبال خبرهایی به گوش می رسد که واقعاً جای تأسف دارد. فدراسیون فوتبال ما برای آوردن تیمی مثل بولیوی که هیچ جای خاصی در فوتبال ندارد، بیش از 5 میلیارد تومان خرج می کند که به تهران بیاید و یک بازی با ما داشته باشد؛ اما دعوت رسمی تیم ملی برزیل از تیم ملی فوتسال ما، در حالی که همه کارهای آن انجام شده بود؛ شورای برون مرزی آن را تأیید کرده بود؛ این تیم هم اسپانسر و پخش تلویزیونی گرفته بود و 2 شهر را برای برگزاری مسابقه انتخاب کرده بود را به ناگهان در فاصله یک هفته مانده به سفر لغو می کنند و می گویند پول بلیط نداریم.
وی، تصریح کرد: برای دیدار با برزیل ما می توانستیم به جای 14 بازیکن، 12 بازیکن و تنها 3 همراه اعزام کنیم که مجموعاً 320 میلیون تومان پول برای تهیه بلیط نیاز بود که متأسفانه ریاست فدراسیون و ریاست کمیته فوتسال طی جلسه ای اعلام کردند به علت زیاد بودن هزینه بلیط، بازی با برزیل، رنکینگ اول دنیا که دیدار با آن برای ما افتخاری است را لغو کردند. این اتفاق خسارت های زیادی به اعتبار فوتسال ایران می زند.
شمس، یادآور شد: چند سال گذشته هم این بلا را سر اسپانیا آوردیم که پس از آن اسپانیایی ها نه دیگر دعوتمان کردند و نه گذاشتند به هیچ کشور اروپایی برویم. مطمئن باشید چنین بلایی را برزیلی ها هم سر ما خواهند آورد و این بی احترامی را بدون پاسخ نمی گذارند.
سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال، عنوان کرد: مسئولین برای اینکه سر جایشان بمانند، الکی می گویند قرار است جام جهانی را در کشورمان برگزار کنیم. شما یک تیم را نمی توانید به خارج اعزام کنید؛ چطور می توانید جام جهانی فوتبال برگزار کنید؟! این شعارهای الکی چیست که می گویید؟!
برنامه صبح و ورزش، با اجرای کاظم زاده و کارشناسی منصوریان، کاری از گروه علوم ورزشی است که همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
صبح و ورزش