صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:15 به مدت 180دقیقه

تعویق زمان برگزاری 2 دیدار در لیگ دسته یک فوتبال


برنامه "صبح و ورزش" چهارشنبه 17 مرداد، با فریبرز محمودزاده، مسئول برگزاری لیگ یک فوتبال، در خصوص وضعیت تیم های شرکت کننده در لیگ دسته یک به گفتگو پرداخت.

1397/05/17
|
13:58


به گزارش رادیو ورزش؛ فریبرز محمودزاده، مسئول برگزاری لیگ یک فوتبال، درباره وضعیت تیم خونه به خونه برای دیدار روز سه شنبه گفت: در چند هفته اخیر مشکلات 3،4 باشگاه مطرح شده بود که یکی از این باشگاه ها خونه به خونه است. در صحبت هایی که مدیرعامل باشگاه خونه به خونه با ما انجام داد، به دلیل مشکلات پیش آمده و دیر اقدام کردن، درخواست تعویق مسابقه را داشتند. ما هم با عنایت به تمام جهات، تاریخ برگزاری 2 مسابقه را تغییر دادیم؛ البته 3 تیم حاضر در هر دو مسابقه یعنی نفت تهران، سیاه جامگان مشهد و خونه به خونه مازندران مشکل داشتند.
محمودزاده خاطرنشان کرد: بازی نفت و سیاه جامگان از روز شنبه به دوشنبه و بازی خونه به خونه و ملوان انزلی از یکشنبه به سه شنبه منتقل شد. با توجه به صحبت هایی که با مدیران باشگاه ها داشتیم، مشکلی برای انجام مسابقه نیست؛ هر چند که یک سری ناراحتی ها از سوی مدیران وجود دارد. امیدواریم که در چند روز آینده این مشکلات حل شود. جای دارد که از باشگاه ملوان بندر انزلی بابت همکاری خوبی که در تعویق این مسابقه با سازمان لیگ داشته تشکر کنم.
وی، در خصوص مشکل تیم نفت تهران در مقابل سیاه جامگان عنوان کرد: سیاه جامگان مشهد با توجه به اینکه در فصل گذشته به لیگ دسته یک سقوط کرد، مالک محترم این باشگاه میلی به تیم داری نداشت. با عنایت به اینکه سید هاشم حسینی برای مدیریت جدید انتخاب شد و تیم به بخش اسپانسری جدید واگذار شد، باشگاه سیاه جامگان اکنون وضعیت خوبی دارد و خوشبختانه در مکاتبه ای که صورت گرفت، اعلام حضور کرد و تشکیل تیم داد. این تیم انتظار تعویق 2 روزه مسابقه را داشت که ما هم پذیرفتیم.
ما مشکلی برای حضور تیم سیاه جامگان نداریم. سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال در 2 هفته گذشته حداقل 3 مکاتبه حقوقی بسیار خوب با هیأت فوتبال تهران، اداره کل ورزش و جوانان و مدیرعامل باشگاه نفت داشته اند؛ اما متأسفانه هیچ پاسخی از سوی مسئولان این باشگاه دریافت نکردیم و یک ابهام بزرگ در مورد مسابقات لیگ دسته اول از سوی این تیم وجود دارد.
برنامه صبح و ورزش، امروز با اجرای حافظ کاظم زاده و کارشناسی رضاپور روی آنتن رفت. این برنامه کاری از گروه علوم ورزشی است که همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
صبح و ورزش