صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:15 به مدت 180دقیقه


برنامه "صبح و ورزش" دوشنبه 8 مرداد، با اصغر حاجیلو، سرپرست جدید استقلال، درباره برنامه هایش برای این تیم گفتگو کرد.


به گزارش رادیو ورزش؛ اصغر حاجیلو، سرپرست استقلال، در ارتباط با برنامه های درنظر گرفته شده برای این تیم گفت: با توجه به خروج بعضی از بازیکنان، هواداران استقلال خیلی دلهره دارند. سال گذشته باید تکلیف بازیکنان روشن می شد؛ اما براساس بی تدبیری این اتفاق صورت نگرفت. باشگاه استقلال و پرسپولیس مسافرخانه نیست که افراد شب بیایند و صبح بروند شهر را بشناسند. حق استقلال این نیست که اگر یک بازیکنی نا آشنا است به صورت ستاره درمی آید و عضو تیم ملی می شود، زمان بهره گیری نباشد.
این اشتباهی است که از سوی دوستان صورت گرفته است؛ در مورد آن هم نمی خواهم قضاوت کنم. این اشتباهات را بی فوتبالی ها انجام می دهند و کسی هم نیست که پاسخگو باشد. بازیکنان خوبی را از دست داده ایم و اکنون فشار روی شفر، فتحی و دیگر همکاران است.
از هواداران درخواست می کنم که تیم را تنها نگذارند. من دلهره ای از جوانگرایی ندارم؛ ترسم از پشت کردن هواداران است.
وی، یادآور شد: من در این خصوص 2 تجربه دارم؛ یکی قبل از انقلاب بود که بزرگان فوتبال مثل جباری رفتند و همه فکر کردند تیم تمام شد؛ یکی هم بعد از انقلاب بود و کل تیم رفتند؛ اما بازیکنی داشتیم به نام حسن بالش آبادی که برای ما ژاوی به حساب می آمد. ما با بازیکنان جوانی که در اختیار داشتیم، تیم را حفظ کردیم. تأثیر هواداران ما در انگیزه های بازیکن و جلوه کردن آنها در دنیای فوتبال بسیار با ارزش است. به نظرم متأسفانه هوادار استقلال جایگاه خود را نمی داند. فرهاد مجیدی که یک شبه سبز نشد و این هواداران بودند که مجیدی را بزرگ کردند.
حاجیلو در پاسخ به این سوال که وضعیت بازی مرتضی تبریزی، تیام و نیومایر آلمانی چه شد، بیان کرد: مرتضی تبریزی قرار شده که بازی با ذوب آهن آخرین بازی اش باشد و از آن پس در استقلال بازی کند. با دو بازیکن از جمله نیومایر صحبت کردیم؛ اما متأسفانه هیچ کدام به نتیجه نرسید. تیام در استانبول حضور دارد و قرار است که به تیم قبلی خود بازگردد.
برنامه صبح و ورزش، امروز با اجرای سبحان اکرامی و کارشناسی والی زاده روی آنتن رفت. این برنامه کاری از گروه علوم ورزشی است که همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

مرتبط با این خبر

  • تحلیل پیش از بازی ایران و عراق از زبان بیژن ذوالفقارنسب

  • برنامه های ارتقا و توسعه ورزش همگانی در معاونت جدید

  • آینده ی نویدبخش والیبال با حضور نسل جدید

  • تیمهای پایه فوتبال نیازمند سرمایه گذاری بیشتر

  • تحلیل پیش از بازی فوتبال ایران و ویتنام

  • خشونت و التهاب در لیگ برتر فوتسال

  • اولین گام قدرتمندانه تیم ملی فوتبال برای شکست طلسم 43 ساله

  • یاد و خاطره ای از اسطوره ورزش ایران جهان پهلوان تختی

  • تقوی: ما مدعی جام هستیم

  • ادغام تیم ملی جوانان و زیر 23 بسکتبال 3 نفره بانوان برای شرکت در جام جهانی