صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 06:00 به مدت 140دقیقه

آمار ضعیف گلزنی در هفته اول لیگ هجدهم


برنامه "صبح و ورزش" شنبه 6 مرداد، تحلیلی بر رقابتهای هفته اول لیگ برتر فوتبال انجام داد.

1397/05/06
13:45


به گزارش رادیو ورزش؛ والی زاده کارشناس برنامه در تحلیل هفته اول رقابتهای لیگ هجدهم گفت: هفته اول رقابتهای لیگ برتر انجام شد. هفته کم گلی بود؛ البته روز اول این هفته که پنج شنبه انجام شد، وضعیت بد نبود و در 4 بازی 8 گل از خط دروازه ها گذشت؛ اما دیروز اصلاً روز خوبی از نظر تعداد گل نبود. در 4 بازی تنها 2 گل به ثمر رسید و در مجموع در 8 بازی انجام شده 10 گل به ثمر رسید که اصلاً آمار خوبی نیست.
وی، ادامه داد: دیروز 3 بازی استقلال-پیکان، نفت مسجد سلیمان- تراکتورسازی، سپاهان-صنعت نفت آبادان با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید و ماشین سازی تبریز با استقلال خوزستان 1-1 مساوی شد. در مجموع بازیهای هفته اول چنگی به دل نمی زد. در بسیاری از کشورهای صاحب فوتبال از هفته اول مسابقات، بازیهای پرهیجان و با کیفیت را شاهد هستیم؛ به طوریکه تماشاچیان راضی ورزشگاه را ترک می کنند.
والی زاده، نیز اضافه کرد: در بازی استقلال-پیکان شاید به تعداد انگشتان دست خطر جدی روی دروازه ها ایجاد نشد و توپ بیشتر در میانه میدان بود. بازی پرسپولیس و پدیده نیز همینطور بود. شاید اگر اتفاق پنالتی روی نمی داد، در این بازی هم دروازه ها بسته می ماند. بهترین برد هفته اول را تیم سایپا بدست آورد که در مقابل سپیدرود 3 بر صفر به پیروزی رسید.
برنامه صبح و ورزش، با اجرای سبحان اکرامی و کارشناسی والی زاده، کاری از گروه علوم ورزشی است که همه روزه به جز جمعه ها ساعت 7:15 به مدت 110 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
صبح و ورزش