صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

برگزاری مراسم تقدیم هدایای مقام معظم رهبری به مدال‌آوران بازی‌های آسیایی هانگژو

مدیر كل ورزش و جوانان استان تهران گفت: امروز طی مراسم باشكوهی هدایای مقام معظم رهبری به مدال آوران و قهرمانان تهرانی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو تقدیم می‌شود.

1402/11/02
12:16

علی جوادی مدیر كل ورزش و جوانان استان تهران در گفت‌وگو با برنامه صبح و ورزش رادیو ورزش ضمن تبریك ولادت حضرت امام جواد علیه السلام بیان كرد: امروز طی مراسم باشكوهی هدایای مقام معظم رهبری به مدال آوران و قهرمانان تهرانی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو تقدیم خواهد شد.

وی ادامه داد: این مراسم با حضور مسئولین استانی و كشوری آقای دكتر هاشمی وزیر ورزش، دكتر فخاری استاندار تهران و پیشكسوتان و بزرگان ورزش برگزار می‌شود. در كنار آن هدایایی هم در نظر گرفته شده كه به نمایندگان تهرانی تقدیم خواهد شد.در این مراسم علاوه بر قهرمانان و مدال آوران از ورزشكاران تهرانی كه شانس كسب سهمیه المپیك را دارند، دعوت شده است كه انگیزه این عزیزان را برای كسب سهمیه المپیك افزایش دهیم.

جوادی گفت: در بازی‌های آسیایی هانگژو تعداد مدال‌های ورزشكاران تهرانی نسبت به بازی‌های آسیایی جاكارتا افزایش پیدا كرده بود و سهم مدال آوران تهرانی از كل كاروان بیشتر بود و استان بعدی نصف تهران افتخار آفرینی كرده است.

مدیركل ورزش و جوانان استان تهران ادامه داد: در این مراسم از 41 ورزشكار تقدیر می‌شود. همچنین از یكی از ورزشكاران كه‌ سالهای پیش شانس صددرصد مدال طلا را داشت، ولی از رویارویی با رژیم اشغالگر اجتناب كرد و با ابراز همدردی دل مردم آزادی‌خواه را شاد كرد نیز تقدیر خواهد شد.

جوادی ضمن اینكه هر وقت حال ورزش تهران خوب بوده، با توجه به رقابت‌های سازنده و هم افزا حال ورزش كشور هم خوب می‌شود اظهار كرد: در دهه فجر در تهران 14 پروژه ورزشی افتتاح خواهد شد كه اولویت با مناطق كم برخوردار است. اطلاع رسانی‌های بعدی در مورد زمان و مكان 14 پروژه ورزشی از طریق رادیو ورزش انجام خواهد گرفت.

برنامه صبح و ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 6:45 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
صبح و ورزش