صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

نبی خبر داد؛ برگزاری بازی تداركاتی تیم ملی فوتبال با اندونزی پشت درهای بسته

سرپرست تیم ملی فوتبال گفت: بازی تیم ملی با اندونزی پشت درهای بسته و بدون تماشاگر است.

1402/10/18
10:22

مهدی محمدنبی، سرپرست تیم ملی فوتبال در گفت‌وگو با برنامه صبح و ورزش رادیو ورزش بیان كرد: تیم ملی در كیش در حال تمرین است. در بازی با بوركینافاسو دو نیمه متفاوت با بازیكنان متفاوت داشتیم كه سرمربی تیم از لحاظ فنی به مواردی كه مد نظر داشت، رسید.

نبی ادامه داد: در حال حاضر مصدوم نداریم و همه بازیكنان پا به ركاب هستند. روزبه چشمی و صادق محرمی در تمرین دیروز فشرده كار نكردند و دور زمین تمرین سبك انجام دادند. رامین رضاییان هم در چند روز آینده به تیم ملحق می‌شود و تیم ملی را در قطر به‌صورت كامل خواهیم داشت.

سرپرست تیم ملی فوتبال در مورد بازی دوستانه با اندونزی گفت: تیم ملی امروز ساعت یك عازم دوحه قطر است و فردا بعد از ظهر در استادیوم الریان قطر پشت درهای بسته و بدون تماشاچی با تیم ملی اندونزی بازی خواهد كرد.

محمدنبی در مورد انتقاد به لیست تیم ملی اظهار كرد: تیم ملی محدود به 26 بازیكن است. سرمربی تیم راجع به لیست بازیكنان تصمیم می‌گیرد و نظر سرمربی به حضور این افراد در تیم ملی است.

وی ادامه داد: اتحاد بین بچه‌ها بسیار خوب است و همه بازیكنان همراه هستند. پیش بینی نتیجه برای جام ملت‌ها بسیار سخت است ولی هدف ما رسیدن به مراحل پایانی است و از همه مردم به‌ویژه مخاطبان رادیو ورزش می‌خواهم كه تیم ملی را حمایت كنند.

برنامه صبح و ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 6:45 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
صبح و ورزش