صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

برگزاری مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا از 28 تا 30 بهمن در ورزشگاه آفتاب انقلاب

مدیر روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی گفت: یازدهمین رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا از 28 تا 30 بهمن به میزبانی تهران در ورزشگاه آفتاب انقلاب برگزار می‌شود.

1402/09/19
13:57

طاهر كاظمی، مدیر روابط عمومی و سخنگوی فدراسیون دوومیدانی در گفت‌وگو با برنامه صبح و ورزش رادیو ورزش بیان كرد: برای میزبانی یازدهمین دوره رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا یك هفته زمان داشتیم تا به كنفدراسیون دوومیدانی آسیا قطعی بودن این میزبانی را اعلام كنیم. با تلاش‌های آقای هاشمی وزیر ورزش و آقای مبینی رئیس فدراسیون دوومیدانی به صورت رسمی به كنفدراسیون آسیا اعلام كردیم كه میزبانی یازدهمین دوره رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا از 28 تا سی‌ام بهمن در ورزشگاه انقلاب را بر عهده خواهیم گرفت.

وی در مورد آمادگی فدراسیون دوومیدانی برای میزبانی این رقابت‌ها اظهار كرد: با توجه به تغییرات مدیریتی در فدراسیون و برنامه‌های مدیران جدید كه كار را عقب انداخت و مدت زمان بسیار كم باقیمانده تمام دست‌اندركاران فدراسیون دوومیدانی در بخش‌های مختلف به صورت شبانه روزی مشغول به كار هستند. بازسازی و بهسازی ورزشگاه انقلاب از لحاظ امكانات و تجهیزات برای اینكه به سطحی برسد كه میزبان مسابقات در این سطح باشد،انجام شده است. یكسری وسایل مورد نیاز از خارج كشور خریداری شده كه نبود این وسایل یكی از مشكلات بزرگ دوومیدانی بود. پیگیری هتلینگ، ترانسفر و ... در حال انجام است. با توجه به تعدد مواد و تعدد ورزشكاران در آقایان و بانوان، سازماندهی آنها بسیار سخت است. به همین دلیل از همه عزیزان درخواست كمك داریم تا مسابقات در شان و اعتبار كشورمان برگزار شود.

كاظمی در مورد نحوه دعوت رسمی از كشورها به تهران گفت: برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا با دعوت دو نهاد كنفدراسیون آن رشته و فدراسیون میزبان انجام می‌شود.

وی اضافه كرد: با توجه به اینكه این مسابقات جز كسب سهمیه المپیك است و بخشی از مسیر سهم المپیك ورزشكاران دوومیدانی قاره آسیا می‌باشد و همچنین با توجه به اینكه بازی‌های داخل سالن قهرمانی آسیا كه قرار بود به میزبانی تایلند در اسفند ماه برگزار شود، با اعلام شورای المپیك به تعویق افتاده است. پیش‌بینی ما این است كه استقبال خوبی از این مسابقات توسط قهرمانان شناخته شده و نامدار قاره آسیا خواهد شد.

برنامه صبح و ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 6:45 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
صبح و ورزش