صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

سردار كرمی: 50 نفر از نیروهای فراجا عضو تیم ملی هستند

فرمانده یگان‌های ویژه فراجا گفت: 50 نفر از نیروهای ما عضو تیم ملی هستند و 100 نفر از نیروهای انتظامی در اردوهای تیم ملی حضور دارند.

1402/07/18
11:32

سردار حسن كرمی، فرمانده یگان‌های ویژه فراجا در گفت‌وگو با برنامه صبح و ورزش رادیو ورزش ضمن تبریك هفته نیروی انتظامی و پیروزی‌های مردم فلسطین بر اسرائیل غاصب بیان كرد: نیازی كه جامعه ما از نظر سنی و جمعیت جوان دارد، این است كه به ورزش‌های همگانی خیلی بها دهیم و ما در یگان‌های ویژه فراجا بیشترین وقت خود را به آمادگی جسمانی و همچنین ورزش‌های حرفه‌ای و تخصصی خواهیم داد.

كرمی ادامه داد: در یگان‌های ویژه نیروهای جوانی هستند كه در رشته‌های مختلف ورزشی فعالیت می‌كنند تا همیشه سالم باشند و همچنین نیروهای ما ورزش‌های حرفه‌ای و قهرمانی را دنبال می‌كنند. 50 نفر از نیروهای ما عضو تیم ملی هستند و 100 نفر از نیروهای انتظامی در اردوهای تیم ملی حضور دارند.

وی افزود: امنیت كار ما داشتن جسم سالم است كه بتوانیم با روحیه‌ عالی به مردم عزیز خدمت كنیم.

فرمانده یگان‌های ویژه فراجا در مورد امنیت ورزشگاه‌ها گفت: امنیت ورزشگاه‌ها، مسابقات لیگ برتر و بازی‌های بین‌المللی و آسیایی بر عهده ماست. این مسئولیت از 15 سال پیش بر عهده نیروی انتظامی بوده و این امر همچنان ادامه دارد.

كرمی افزود: در كل كشورهای دنیا تامین نظم و انضباط در ورزشگاه‌ها بر عهده باشگاهی است كه میزبان است. هر تیمی كه مهمان دعوت می‌كند باید نظم و انضباط و امكانات را برای مهمانی كه دعوت می‌كند تامین كند. چند سال است كه ما می‌گوییم، فقط امنیت ورزشگاه با ماست و انتظامات بر عهده ما نیست ولی آقایان خودشان را كنار كشیدند و از وی‌آی‌پی و جاهای دیگر مسابقات را تماشا می‌كنند و ما داریم كار باشگاه را البته با افتخار و بدون نقص انجام می‌دهیم و خوشحالیم كه با جوانان در تعامل هستیم و با آنها ارتباط برقرار می‌كنیم.

سردار كرمی گفت: در كل كار امنیت ورزشگاه‌ها به خاطر آموزش، امكانات، تجهیزات و سفرهایی كه نیروهای ما برای كسب تجربه داشتند، به خوبی انجام گرفته است. خوشبختانه تا الان ناامنی در ورزشگاه‌ها وجود نداشته است و اگر بی‌انضباطی را شاهد بودیم به خاطر باشگاه‌هاست كه كار خود را انجام نمی‌دهند و این برازنده باشگاه نیست كه وظیفه اصلی خود را فراموش می‌كند و به میهمانان خود كه تماشاگران آنها هستند خدمات ارائه نمی‌دهد.

برنامه صبح و ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 6:45 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
صبح و ورزش