صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

سید‌صالحی: بازیكن خارجی باكیفیت بگیریم تا لیگمان پویا شود

مربی فوتبال از حضور بازیكنان امید عراقی در لیگ ایران و اجحاف به امیدهای ایران گله كرد.

1402/06/01
13:05

سیدمهدی سید صالحی مربی فوتبال در گفت‌و‌گو با برنامه صبح و ورزش رادیو ورزش بیان كرد: چرا در لیگ ما تیمهای مردمی و پرطرفدار از امید عراق بازیكن می‌گیرند و به تیم‌های دیگر قرض می‌دهند. لیگ ما و تیم ملی ما خیلی بهتر و بالاتر از لیگ و تیم ملی عراق است. ما خودمان بازیكن‌های امید خوبی داریم ولی رو آوردیم به بازیكنان تیم عراق و امید عراق و این اجحاف به امیدها و جوانان خودمان است. اگر هم قرار است بازیكن خارجی بگیریم بازیكن خارجی با كیفیت بگیریم تا لیگمان پویا شود.

سید صالحی در مورد تیم استقلال اظهار كرد: استقلال در نقل و انتقالات مظلوم واقع شد. مدیرعامل تیم عوض شد، نتوانستند به لیست نكونام و تفكرات وی از لحاظ بازیكن برسند، مربی خوب بدنساز ندارند و در مقابل تیم بسیار آماده سپاهان كه رو به بازی مستقیم آورده‌اند، نكونام ابزار لازم را ندارد و دستش خالی است و باید چشم به ضد حملات و غیرت بازیكنان بدوزد.

سید صالحی در مورد تیم تراكتور و شكست تركتور از تیم الشارجه امارات گفت: برای حضور تیم در قهرمانان آسیا تیم باید از لحاظ روحی و روانی آماده باشد. تراكتور امسال در نقل و انتقالات نفرات زیادی را گرفت ولی در نقل و انتقالات فقط اسم‌ها جابجا می‌شود و عملكرد در زمین معلوم می‌شود.

وی ادامه داد: تراكتور شاكله تیم را عوض كرد و هماهنگی بین بازیكن‌ها بسیار زمانبر است و قرعه لیگ هم از لحاظ روحی و روانی برای شروع برایشان خوب نبود همچنین تراكتور به خاطر نداشتن مهاجم تراز اول نمی‌تواند به درستی موقعیت سازی كند و باتوجه به اینكه بازی در تیمهای بزرگ بسیار سخت است هنوز بازیكنان جدید تراكتور خودشان را پیدا نكردند.

برنامه صبح و ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 6:45 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام

دسترسی سریع
صبح و ورزش