صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

اسدی: دوچرخه سواری رابطه‌ مستقیمی با رشد اقتصادی دارد

رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری گفت: با وجود رابطه‌ مستقیم دوچرخه‌سواری با رشد اقتصادی در تهیه تجهیزات دوچرخه‌سواری دچار مشكل هستیم.

1402/05/08
13:16

رسول اسدی رئیس فدراسیون دوچرخه‌ سواری در گفت‌و‌گو با برنامه صبح‌و‌ورزش رادیو ورزش بیان كرد: با توجه به اینكه دوچرخه سواری رابطه مستقیمی با رشد اقتصادی دارد، در تهیه تجهیزات دوچرخه سواری چندین سال است كه مشكل وجود دارد، حتی در سالهایی كه نرخ ارز خیلی كمتر بود اقدامی صورت نگرفته است و آخرین دوچرخه هایی كه خریداری شده برای سال 2016 است كه تعدادشان هم فقط 2 تا بوده است و در حال حاضر قیمت هر دوچرخه 10 هزار دلار است.

اسدی ادامه داد: با اینكه مطالبات دوستان دوچرخه سوار به حق است ولی مشكلات چندین ساله در مدت كوتاه حل نمی شود و بعضی از كارها در اختیارات فدراسیون و حتی وزارت ورزش هم نیست ولی هرچه در توان داریم خواهیم گذاشت تا حال دوچرخه سواری خوب شود.

وی در مورد لباس دوچرخه سواران اظهار كرد: برای تهیه لباس اسپانسر خارجی داشتیم و لباس دوچرخه‌سواران تهیه شده و به موقع به دستمان رسیده است و اینكه بعضی ورزشكاران می گویند لباس نداریم نشان كم لطفی آنهاست.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری درباره شانس مدال در بازیهای آسیایی گفت: قطعا شانس مدال داریم، اقای گنج‌خانلو هم در پیست و هم جاده شانس مدال دارد و خانم پرتوآذر هم ان‌شاالله به مدال می رسد.

برنامه صبح و ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 6:45 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می شود.

انتهای پیام/دسترسی سریع
صبح و ورزش