صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

شكری: لیگ برتر بعد از 12 هفته هنوز به ثبات نرسیده است

صبح و ورزش امروز(4دی) به بررسی بازی‌های لیگ برتر فوتبال پرداخت.

1401/10/04
12:44

صائب شكری كارشناس فوتبال در گفتگو با برنامه صبح و ورزش رادیو ورزش در خصوص بازی های لیگ برتر اظهار كرد: در یك نگاه كلی به جدول، تیم‌ها بعد از دوازده هفته هنوز به ثبات نرسیدند. مربی‌ها به ریسك دست نمی‌زنند. مثلا ذوب آهن ده نفره بازی را به تساوی می‌كشد.

شكری بیان كرد: بر حسب نتیجه مربیان تفكرات خودشان را اجرا می‌كنند. در سه قطب تنها جنگ اتفاق می‌افتد كه نتیجه را حفظ كنند.

وی درباره بازی‌های امشب گفت: سبك شیوه پرسپولیس و پیكان شبیه هم است. پیكان با بازیكنان جوان می‌تواند بازی‌ خوبی داشته باشد. فرض بگیریم لوكادیو به جا رفتن از ایران، رباط پاره می‌كرد همیشه باید پنل دو وجود داشته باشد. بازیكنان خوب باید یك سایه داشته باشند. در جام جهانی می‌دیدیم كه یك تیم بر نیمكت نشسته بود.

شكری در مورد مهدی عبدی تصریح كرد: در دنیای فوتبال روانشناس نقش مهمی دارد. مهدی عبدی نیاز به روانشناس دارد تا ببیند این بازیكن كه در اوج بود چطور اینقدر افت كرده است. در فوتبال دنیا با توجه به سن كم این بازیكنان، این فرد باید ریشه یابی و كالبدشناسی شود تا دلیل‌ها كشف شود.

این كارشناس درباره بازی تیم استقلال و صنعت نفت آبادان گفت: تیمی كه بازی دربی باخته را برمی‌گرداند، ساپینتو باید از همكاران مشورت بگیرد تا بتواند بازی‌های دیگر بهتر عمل كند. تیم، تیم هجومی است و موقعیت های خوبی می‌تواند خلق كند.

وی درباره مربی اسپانیایی تیم تراكتورسازی بیان كرد: باید دید هدف و استراتژی باشگاه چیست. از یك مربی روسی به یك مربی اسپانیایی تغییر پیدا كردن، نیاز به شش الی هفت هفته زمان دارد. شوك‌های بسیاری به تیم وارد می‌شود. البته بازی خوبی با پیكان داشت، باید دید در ادامه چگونه عمل می‌كند.

صبح و ورزش هر روز ساعت 6:45 تقدیم شنوندگان رادیو ورزش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
صبح و ورزش