صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

فتح‌آبادی: پول‌ از كجا به استقلال و پرسپولیس تزریق می‌شود؟/ به طرفداران دروغ نگوییم

صبح و ورزش امروز(26مرداد) با فتح‌آبادی درباره اعداد و رقم‌ قراردادهای استقلال و پرسپولیس گفتگو كرد.

1401/05/26
08:34

غلامرضا فتح‌آبادی بازیكن سابق پرسپولیس و استقلال در گفتگو با برنامه صبح و ورزش رادیو ورزش در خصوص رقم قردادهای این دو تیم اظهار كرد: پرسپولیس دویست و خرده ای و استقلال سیصد و خرده ای هزینه كرده‌اند. آیا مدیران باشگاه قراردادها را رسانه‌ای می‌كنند؟ رسانه‌ای كردن باعث می‌شود شفافیت باشد.

وی افزود: آورده فوتبال ما در آسیا چه بوده است؟ ما نایب قهرمانی در آسیا نداریم و به طرفداران دروغ نگوییم. این پول‌ها از كجا به استقلال و پرسپولیس تزریق می‌شود و نتیجه هزینه‌كردها چیست؟

فتح‌آبادی بیان كرد: توقعات با آوردن بازیكن‌های بزرگ و تراز اول دنیا بالا می‌رود. باشگاه‌ها از كجا تامین می‌كنند، اما خروجی هم باید مشخص باشد. هیچ وقت برایم مشخص نبود از كجا آمده و نتیجه چه شده است. آیا حاضر هستند رسانه‌ای كنند كه تیم‌های پایه چقدر هزینه كردند؟

این بازیكن سابق پرسپولیس و استقلال گفت: همه می‌خواهند با این اعداد و رقم بازی‌های باكیفیت‌تری ببینند، اما هفته اول بازی‌ها چگونه بوده است؟! البته همیشه در لیگ پنج الی شش هفته متاسفانه طول می‌كشد بازی‌ها شكل بگیرد. آخر چگونه می‌شود با تغییر فصل 10 الی یازده بازیكن تیم‌ها تغییر می‌كند.

برنامه صبح و ورزش هر روز ساعت 6:45 تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
صبح و ورزش