صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

عملكرد خوب ورزشكاران تنیس روی میز ایران در مسابقات كشورهای اسلامی

قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز در برنامه صبح و ورزش درباره عملكرد نمایندگان ایران در رقابت های همبستگی كشورهای اسلامی صحبت كرد.

1401/05/19
07:47

مهرداد علی‌قارداشی، رئیس فدراسیون تنیس روی میز در گفتگو با برنامه صبح و ورزش رادیو ورزش در خصوص مدال آوری ندا شهسواری گفت: شهسواری موفق شد برابر قهرمان تركیه با نتیجه 4 بر 2 به پیروزی برسد البته در فینال شكست خورد و بر سكوی دوم رقابت ها ایستاد و به نشان نقره دست یافت.

وی در مورد تیم مردان تنیس روی میز كشورمان بیان كرد: خدا رو شكر امیرحسین هدایی در كنار نیما عالمیان و افشین نوروزی خیلی خوب است و امیدواریم نتایج بهتری بگیریم. تیم یك دست تر و بهتری داریم. نیما عالمیان 4 بر یك قزاقستان را برد و فینالیست شد، هدایی نیز پیروز شد و فینال تمام ایرانی را رقم زد.

قارداشی تصریح كرد : نوشاد عالمیان بعد از كرونا ضعف بدنی دارد و در فشار ضربان قلبش بالا می‌رود، 2 نفر سهمیه انفرادی داشتیم اما نوشاد برای حفظ سلامتی‌اش انصراف داد.

وی در پایان گفت: در بخش تیمی، ساعت 13 بانوان كشورمان با جمهوری آذربایجان مسابقه دارند و تیم آقایان عصر امروز به مصاف رقیبان خود می‌روند، همچنین فینال مسابقات فردا برگزار می‌شود و در 23 مرداد بعد از پایان بازی‌ها تیم به تهران برمی‌گردد.

برنامه صبح و ورزش هر روز ساعت 6:45 دقیقه از رادیو ورزش تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
صبح و ورزش