صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

كارخانه مطرح كرد: عملكرد خوب تیم ملی والیبال با مربی داخلی

برنامه صبح و ورزش امروز در گفتگو با مصطفی كارخانه عملكرد تیم والیبال در لیگ ملت ها را بررسی كرد.

1401/05/01
09:16

به گزارش رادیو ورزش؛ مصطفی كارخانه مربی والیبال در مورد بازی ایران-لهستان گفت: ما با بضاعت 40 -50 درصدی به مسابقات رفتیم و بعد از بازی سرمربی تیم لهستان بازی بچه های تیم ما را تحسین كرد. در حال ساختن تیم جدید هستیم و برخی از آنها هم آسیب دیده بودند، اما بازی به بازی بهتر شدیم.

كارخانه بیان داشت: به آقای عطایی و همكارانش بهترین نمره را می دهیم. كادر فنی هنر خود را نشان داد و با صبوری و تحمل در مورد انتقادات بعد از باخت در برابر ژاپن و هلند، باعث شد بازیكنان بعد از آن خودشان را پیدا كردند. برد برابر امریكا و لهستان خود باوری ما را بیشتر كرد. هر چه جلوتر آمدیم تیم منسجم تر شد. ما این بازی ها را تیمی بردیم.

وی گفت: ما چهار گیم پا به پای لهستانی ها بازی كردیم. لهستان تیم اول دنیاست. هر آن كاری كه لازم بود كادر فنی و بازیكنان ما انجام دادند. یادمان نرود ما با با بضاعت 40-50 درصدی بودیم. در گیم پنجم شروع خوبی نداشتیم و گاهی اوقات اتفاق می افتاد وقتی در 15 تایی عقب می افتی كار سخت تر می شود.

این مربی والیبال اظهار كرد: به آینده این تیم خیلی می‌توان امیدوار بود. صادقانه باید گفت در والیبال راه روشنی داریم و باید تجربه كسب كنیم تا روند تیمی قوی تری داشته باشیم.

وی در پایان گفت: ما نسبت به سال گذشته با مربی خارجی، امسال عملكرد بهتری داشتیم.

برنامه صبح و ورزش شنبه تا پنج شنبه راس ساعت 6:45 از رادیو ورزش موج FM ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
صبح و ورزش