صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

انوشیروانی: همه باید برای اعتلای وزنه برداری تلاش كنیم

برنامه صبح و ورزش امروز (دوشنبه 6 تیر) در گفتگو با سجاد انوشیروانی سرپرست جدید فدراسیون وزنه برداری به بررسی وضعیت این رشته پرداخت.

1401/04/06
09:32

به گزارش رادیو ورزش؛ سجاد انوشیروانی سرپرست جدید فدراسیون وزنه برداری در گفتگو با برنامه صبح و ورزش رادیو ورزش گفت: در جلسه ای كه با وزنه برداران برای بازگشت به اردو داشتیم، درك متقابلی از اعتراضاتشان داشتیم. خواسته های بچه های وزنه برداری اصلا آرمانی نبود و حداقل ها را در اردو خواستار بودند و شان كشور ما این است كه برای قهرمانان بستر مناسب آماده كند تا با فراغ بال به تمرین بپردازند.

وی با بیان اینكه ورزشكاران ظرف روزهای دیگر دوباره به اردو باز خواهند گشت، اظهار كرد: در حال رایزنی هستیم تا اردو در تهران باشد، اما شهرهای دیگر هم مطرح هستند. تا دو روز دیگر محل اردو اعلام می شود.

سرپرست جدید فدراسیون وزنه برداری بیان كرد: با تغییر هر شرایطی افراد جدید و متخصص باید به بدنه اضافه شوند لذا جابه جایی هایی صورت خواهد گرفت. با سعید علی حسینی برای ادامه شرایط به توافق رسیدیم، اما تغییراتی در كادر نیز خواهیم داشت. علی حسینی تحصیلات آكادمیك در كنار تجربیات ارزنده دارد.

انوشیروانی در جواب این سوال كه بهداد سلیمی با شما دوستی دیرینه دارد و با هم رفیق و رقیب بودید آیا از وی استفاده خواهید كرد، گفت: قطعا از ایشان استفاده خواهم كرد و با هم برای احیای وزنه برداری تلاش خواهیم كرد. سال ها به دنبال این بودیم با همه پتانسیل ها در كنار هم كمك كنیم. حلقه ای را به وجود آوریم و برای اعتلای وزنه برداری كشور فعالیت كنیم.

وی در پایان در مورد وضعیت مالی فدراسیون وزنه برداری اظهار كرد: فدراسیون موجودی اندكی دارد و در مورد مسائل مالی حرف زدن زود است و امیدواریم با كمك وزارت ورزش و كمیته ملی المپیك با جذب اسپانسر بودجه كسب كنیم.

برنامه صبح و ورزش شنبه تا پنج شنبه راس ساعت 7:15 از رادیو ورزش موج FM ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
صبح و ورزش