صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

ستار همدانی: فرصت خوبی است كه مجیدی امشب از بازیكنان ذخیره خود استفاده كند/ استقلال شرایط قهرمانی در هر دو جام را دارد

ستار همدانی پیشكسوت استقلال در گفتگویی با رادیو ورزش گفت: بازی امشب استقلال و نساجی بازی قابل قبولی خواهد بود و كار آبی‌پوشان در برابر تیم قدرتمند مازندرانی سخت خواهد بود.

1401/01/22
12:22

به گزارش رادیو ورزش؛ ستار همدانی پیشكسوت استقلال در گفتگویی تلفنی با برنامه «صبح و ورزش» رادیو ورزش در خصوص دیدار استقلال تهران و نساجی مازندران اظهار داشت: جام حذفی جام پدیده‌ها، شگفتی ها و جامی است كه هر تیم با 5 بازی می‌تواند جام را به دست آورد. تیم‌ها كاملا با برنامه روی بازی‌ها تمركز می‌كنند. روز گذشته هم شاهد بازی خوب آلومینیوم اراك بودیم كه توانست تیم خوب پرسپولیس را از سد راه خود بردارد. و یا خلیج فارس ماهشر كه من بسیار متعجب شدم كه به چه شكلی توانست مس رفسنجان را شكست و به مرحله بعد صعود كند.
وی ادامه داد: نساجی مازندران تیم بسیار تیم قدرتمندی است كه به صورت خصوصی اداره می‌شود. در لیگ هم شرایط بدی را ندارد. با توجه به شرایط، كادر فنی و مدیریت بسیار خوبی كه دارد كه دارد، فكر می‌كنم بازی قابل قبولی را از این تیم شاهد باشیم. كار استقلال امشب سخت خواهد بود اما تیم استقلال هم بسیار بسیار خوب است. هم بازیكنان ثابت، بازی خوبی را انجام داده و در روی نیمكت هم بازیكنان تاثیرگذاری را دارد.

همدانی با اشاره به استفاده مجیدی از بازیكنان ذخیره عنوان كرد: یك زمان بسیار خوبی است كه فرهاد مجیدی بتواند از بازیكنان ذخیره خود بیشتر استفاده كند. چرا كه هم فرصتی به آنان داده می‌شود و هم در شرایط مسابقه قرار می‌گیرند. استقلال هم تیم یك دستی شده و بازیكنان به لحاظ تاكتیكی درك متقابلی از یكدیگر دارند. امشب هم شاهد بازی زیبایی خواهیم بود چون هر دو تیم شرایط خوبی را دارند. نساجی دو تیم سیرجانی را طی كرده و تیم خوب گل گوهر را شكست داده، بردن تیم امیر قلعه‌نویی در جام حذفی یك كار بی‌نظیر است.
پیشكسوت استقلال در پایان از شرایط استقلال در طول لیگ گفت: استقلال هم كه بازی اول را با پنالتی برد و در دقایق آخر پیروز زمین شد. پس از آن دیداری با تیم پیكان داشت كه توانست برنده شود. اعتقادم بر این است كه استقلال شرایط قهرمانی در هر دو جام چه در لیگ و چه در جام‌حذفی را دارد. بایستی پس از این با تمركز بالایی بازی‌ها را پیش ببرند تا دل هواداران را شاد كنند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
صبح و ورزش