صبح و ورزش هر روز به جز جمعه ها از ساعت 07:10 به مدت 75دقیقه

پاكدل: به زودی با سرمربی جدید تیم هندبال بزرگسالان مردان قراردادی امضا خواهیم كرد

رییس فدراسیون هندبال در گفتگویی با برنامه صبح و ورزش رادیو ورزش از سرمربی صاحب نام تیم ملی هندبال بزرگسالان مردان خبر داد.

1400/12/24
13:26

به گزارش رادیو ورزش؛ علیرضا پاكدل رییس فدراسیون هندبال در گفتگویی تلفنی با برنامه «صبح و ورزش» ضمن عرض تبریك برای پیروزی دختران هندبالیست كشور در مسابقات آسیایی اظهار داشت: روزی كه وارد هندبال شدیم پس از كارشناسی تیم ملی، نقاط قوت و ضعف را بررسی كرده و با یك برنامه استراتژیك پیش رفتیم. این برنامه‌ریزی حتی زودتر از موعد به نتیجه رسید. علی‌رغم اینكه 19 ماه از حضور ما در این فدراسیون گذشته و این حضور با شرایط سخت كرونا در كشور همزمان شد ولی با وجود همه این مشكلات وقفه‌ای در مسیر ایجاد نشد.

وی با اشاره به قهرمانی‌ هندبالیست‌ها ادامه داد: بعد از 8 سال در بخش آقایان و در بخش بانوان برای اولین بار در تاریخ رشته‌های توپی كشور توانستیم به مسابقات جهانی راه پیدا كنیم. روز گذشته هم اتفاق بزرگی برای هندبال افتاد. سهمیه مسابقات توسط شیر دختران سرزمینمان كسب شد. مسیری كه برای هندبال ایران است آینده روشنی را برای این رشته متصور خواهیم بود. جایگاه امروز هندبال در بین رشته‌ها نسبت به قبل متفاوت‌تر است.

رییس فدراسیون هندبال در خصوص انتخاب سرمربی تیم بزرگسالان مردان گفت: یكسری اختلاف نظر برای این موضوع داشتیم كه رفع شد. فكر می‌كنم طی روزهای آتی قرارداد امضا شود و ما به صورت رسمی سرمربی تیم ملی كشور را كه یكی از مربیان شناخته شده جهان هندبال است را معرفی كنیم.

وی افزود: این شخص یكی از مربیان و بازیكنان صاحب نام این رشته است. در زمان مربیگری هم یكی از مربیان بزرگ بوده و افتخارات متعددی را كسب كرده است. ما یك قرارداد بلندمدت با او خواهیم داشت. امیدوارم كه به هندبال كشور كمك كند چرا كه در سال آینده ترافیك عظیمی برای این رشته وجود دارد.

او در پایان خاطرنشان كرد: برنامه مسابقات را امروز اعلام خواهیم كرد. قرار بود مسابقات در جزیره كیش برگزار شود. 3 روز پیش كه بازی داشتیم باید مسابقات را در زمین والیبال ساحلی انجام می‌دادیم ولی هنوز ماسه‌ریزی انجام نشده بود و در نهایت زمین خودمان آماده شد.


انتهای پیام/

دسترسی سریع
صبح و ورزش