صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

هر روز به جز جمعه ها از ساعت 06:05 به مدت 55دقيقه

برنامه "یک نفس تازه" یکشنبه 22 اسفند، در بخش ندیده ها و نشنیده ها، اخباری از رشته فوتبال ساحلی و دوچرخه سواری را ارائه کرد.

به گزارش رادیو ورزش؛ تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با پیروزی در مقابل امارات عنوان قهرمانی آسیا را به خود اختصاص داد. در دیدار رده بندی نیز تیم ملی ژاپن موفق شد با پیروزی در مقابل لبنان عنوان سومی رقابتها را کسب کند و بدین ترتیم تیم های ایران، امارات و ژاپن به عنوان نمایندگان آسیا در جام جهانی 2017 که از تاریخ 7 لغایت 16 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد، شرکت می کنند.
وفایی، از روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، اخبار فدراسیون را اینطور شرح داد: مرحله دوم اردوی تیم ملی دوچرخه سواری کشور در رشته کوهستان، از روز گذشته در مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده است. این اردو که در رشته کراس کانتری و دانهیل است، زیر نظر پریموش، سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری پیگیری می شود. دوچرخه سواران ملی پوش در بخش کوهستان تا 27 اسفند ماه تمرینات آماده سازی خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی ادامه خواهند داد. مسابقات قهرمانی آسیا 2017 اردیبهشت ماه سال آینده در کشور چین برگزار می شود.
وی، خاطرنشان کرد: مرحله دوم رقابتهای لیگ کوهستان باشگاه های کشور اواخر فروردین ماه سال 96 برگزار می شود.
برنامه "یک نفس تازه" کاری از گروه فرهنگ و تفریحات است که هر روز صبح ازساعت 06:00 تا 06:55 به مدت 55 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

سردبیر: شهبندی
تنظیم کننده: هانیه پرچلو

مرتبط با این خبر

  • وضعیت استقلال برای مصاف با سایپا