یک نفس تازه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 06:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

يك نفس تازه

علی‌نژاد در سمت ریاست فدراسیون ووشو ابقا شد


برنامه "یک نفس تازه" دوشنبه 13 اسفند، بخشی از مصاحبه با دکتر مهدی علی نژاد، رئیس فدراسیون ووشو را ارائه کرد.

1397/12/13
11:34


به گزارش رادیو ورزش؛ دکتر مهدی علی نژاد، رئیس فدراسیون ووشو بدون رقیب باز هم سکاندار این فدراسیون شد.
ووشو در طول 12 سال آنقدر افتخارآفرین بوده که رئیس بدون رقیب پای به انتخابات گذاشته است. در واقع علی نژاد در زمینی یکه تازی کرد که تنها خودش بود. نکته مهم این است که آنقدر اعضا از علی نژاد راضی بودند که همه به او رأی دادند.
ووشو هنوز شانس المپیکی شدن را پیدا نکرده است؛ اما یکی موفق ترین رشته های ورزشی کشور محسوب می شود.
این رشته ورزشی سال آینده مسابقات مهم جهانی را در بخش بزرگسالان و رقابتهای قهرمانی آسیا را در رده جوانان پیش رو دارد. از علی نژاد که قرار است چهارمین دوره حضورش را در ریاست فدراسیون ووشو تجربه کند، انتظارات زیادی وجود دارد تا علاوه بر حفظ افتخارات قبلی، اتفاقات جدیدی هم رقم بزند.
در گزارشی، دکتر علی نژاد در خصوص انتخاب مجدد خود به عنوان ریاست فدراسیون گفت: چهارمین بار است که از مجمع رأی می گیرم و هر چهار بار صد درصد رأی کسب شده است. به نظرم این رکوردی بود که امروز بدست آمد. ما اکنون قهرمان دنیا هستیم؛ طبیعی است که نگه داشتن این موفقیت ها بسیار دشوار است.
یکی از اعضای وزارت ورزش عنوان کرد: با توجه به شرایطی که در وزارت ورزش داریم به رشته های موفق کمک بیشتری خواهیم کرد تا هم بتوانند این مسیر را ادامه بدهند و هم جایگاه خود را در جهان حفظ کنند.
برنامه "یک نفس تازه" امروز با اجرای بتول مرادی روی آنتن رفت. این برنامه هر روز صبح از ساعت 06:00 به مدت 60 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
یک نفس تازه