یک نفس تازه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 06:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

يك نفس تازه

تحلیل دیدار پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان

برنامه "یک نفس تازه"یکشنبه 5 اسفند، بخشی از مصاحبه با نوبری، بازیکن سابق پرسپولیس، درباره بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان را ارائه کرد.

1397/12/05
12:43

به گزارش رادیو ورزش؛ نوبری، بازیکن سابق پرسپولیس، در تحلیل دیدار این تیم برابر نفت مسجد سلیمان و نتیجه این بازی گفت: متأسفانه دو نیمه خیلی شبیه به هم را دیدیم. با این زمینی که مشاهده کردیم مربیان نمی توانند برنامه های تاکتیکی خود را پیاده کنند؛ به خصوص پرسپولیس که به فوتبال هجومی و فوتبالی که از دفاع بازسازی را انجام می دهد، عادت کرده است. پرسپولیس سعی داشت که با پاس های کوتاه، عمقی و حرکت از جناحین بین دفاع های تیم نفت مسجد سلیمان روزنه ای باز کند؛ اما متأسفانه دیدیم این کار محقق نشد.
وی، ادامه داد: فشردگی دفاع مسجد سلیمان مزید بر علت شد. مسجد سلیمان چیزی را برای از دست دادن ندارد و دفاع را مدنظر قرار دادند. در ضدحمله موقعیتی هم بدست آوردند؛ اما نتوانستند استفاده کنند. 5 بازیکنی که پرسپولیس در این بازی نداشت، باعث ضرر تیم شد و پرسپولیس با این مساوی در رده دوم جدول قرار می گیرد.
نوبری، در مقایسه شرایط پارسال و امسال تیم پرسپولیس بیان کرد: پارسال بازی خارج خونه ای که پرسپولیس انجام می داد، فقط یک باخت و دو مساوی داشت؛ بقیه بازیها را برد و قهرمان لیگ شد. امسال وقتی نقل و انتقالات باز شد، پرسپولیس می توانست از بازیکنان بهتری استفاده کند و با توجه به اینکه خودم یک فوروارد هستم، فوتبال هجومی را بیشتر دوست داشتم.
برنامه "یک نفس تازه" با اجرای الهام حسینی، هر روز صبح از ساعت 06:00 به مدت 60 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
یک نفس تازه