یک نفس تازه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 06:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

يك نفس تازه

وضعیت تیم ملی کشتی آزاد از زبان رضا یزدانی


برنامه "یک نفس تازه" یکشنبه 14 بهمن، در بخش ندیده ها و نشنیده ها، بخشی از صحبت های رضا یزدانی درباره وضعیت کشتی کشور را ارائه کرد.

1397/11/14
13:23


به گزارش رادیو ورزش؛ رضا یزدانی، عضو تیم ملی کشتی آزاد، در مصاحبه ای در خصوص وضعیت تیم ایران گفت: کشتی گیران در حال گذراندن چند مرحله اردو هستند. خوشبختانه شرایط خوب است. تعدادی مسابقه را پیش رو داریم. مسابقات جام تختی اولین رقابتی است که کشتی گیران در آن حضور پیدا می کنند. تورنمنت های خارجی هم داریم که انشالله همه به بهترین نحو انجام شوند و کشتی گیران تجربیات لازم را از این رقابتها کسب کنند.
وی، درباره شرایط تمرینی خود عنوان کرد: خداروشکر شرایط من هم خوب است. در اردوهایی که با دیگر کشتی گیران داشتم، تمرینات منسجم تری را پشت سر گذاشتم. انشالله برای اولین تورنمنتی که کادر فنی برایم درنظر گرفته است، آماده خواهم شد.
یزدانی، تصریح کرد: به نظر من تیم ملی کشتی آزاد کار سختی را پیش رو دارد؛ البته انسجام تیمی و کادر فنی که حاکم است، روزهای خوبی برای تیم ملی کشتی آزاد رقم خواهد زد. امیدوارم برنامه ریزی به بهترین شکل انجام شود و تورنمنت به تورنمنت کشتی کشورمان بهتر ظاهر شود تا انشالله مسابقات المپیک روز خوبی را برای کشتی ایران رقم بزند و شاهد مدالهای رنگارنگ از این رشته ورزشی باشیم.
این ملی پوش ضمن تشکر از صالحی امیری گفت: صالحی امیری در تمرینات کشتی گیران حاضر می شد و کار ملی پوشان را از نزدیک نگاه کرد. او قطعاً از این تیم حمایت می کند. امیدوارم که دغدغه فکری را از کشتی گیران دور کند و شرایط خوبی را برای کشتی کشور به وجود بیاورد تا ملی پوشان در جوی آرام به تمرینات ادامه بدهند و برای هدفشان بجنگند.
برنامه "یک نفس تازه" امروز با اجرای الهام حسینی روی آنتن رفت. این برنامه هر روز صبح از ساعت 06:00 به مدت 60 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
یک نفس تازه