یک نفس تازه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 06:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

يك نفس تازه

نیمه دوم یک تیم در زمین بازی کرد و آن ژاپن بود

برنامه "یک نفس تازه" سه شنبه 9 بهمن، در بخش ندیده ها و نشنیده ها، صحبت های کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشور، در نشست خبری بعد از بازی با ژاپن را ارائه کرد.

1397/11/09
15:21

به گزارش رادیو ورزش؛ شب گذشته تیم ملی فوتبال کشورمان شب تلخی را پشت سر گذاشت. کمتر کسی فکر می کرد که با این نتیجه شگفت انگیز و یک طرفه مغلوب تیم ژاپن شویم. تیمی که با کمی ترس و استراتژی نامناسب وارد زمین مسابقه شده بود، مشخص بود که نتیجه ای را در این رقابت کسب نخواهد کرد؛ اما نه اینکه دروازه اش 3 بار به روی ژاپنی ها باز شود. بخشی از ماجرا به اتفاقات فوتبال مربوط می شود؛ اما از سوی دیگر استراتژی نامناسب کادر فنی منجر به این شکست فاحش شد. با توجه به خداحافظی تلویحی که کی روش در نشست خبری داشت، باید منتظر آینده فوتبال ملی کشورمان باشیم.
کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشور، در کنفرانس خبری بعد از دیدار با ژاپن عنوان کرد: یک اشتباه ساده و مظلومانه از طرف بازیکنانم اتفاق افتاد. بازیکنان منتظر تصمیم داور برای اعلام یک خطا بودند که این اشتباه شد و بعد از دریافت گل اول تیم ما از لحاظ احساسی کاملا بر هم ریخت.
از آنجا به بعد شاهد حضور تنها یک تیم در زمین بودیم که آن هم تیم ژاپن بود. بهترین تیم امشب توانست به گل برسد. به آنها تبریک می‌گویم استحقاق حضور در فینال را داشتند. از بازیکنان خودم هم تشکر بسیار بسیار بزرگ می‌کنم؛ زیرا علی رغم تمام مشکلات و محدودیت‌ها در طول این چند ساله تلاش خیلی زیادی داشتند و از این بابت از آنها ممنونم.
برنامه "یک نفس تازه" با اجرای الهام حسینی، هر روز صبح از ساعت 06:00 به مدت 60 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
یک نفس تازه