یک نفس تازه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 06:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

يك نفس تازه

درخواست کریم انصاری فرد از علی دایی، اسطوره فوتبال کشور


برنامه "یک نفس تازه" یکشنبه 7 بهمن، ضمن مروری بر آخرین اخبار ورزشی، در بخش ندیده ها و نشنیده ها مصاحبه AFC با کریم انصاری فرد، ملی پوش فوتبال را ارائه کرد.

1397/11/08
09:30


به گزارش رادیو ورزش؛ رقابتهای هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال امروز به طور همزمان از ساعت 16 آغاز خواهد شد. تیم شهرداری ورامین صدرنشین، میهمان تیم قعرنشین درنای ارومیه است. در سایر رقابتها شهرداری گنبد با خاتم اردکان روبرو می شود. شهروند اراک از شهرداری ارومیه پذیرایی خواهد کرد. شهرداری تبریز میزبان تیم عقاب نهاجا است. سایپا با کاله مازندران روبرو می شود و فولاد سیرجان هم میزبان تیم پیام مشهد خواهد بود.
فینال تنیس 22 میلیون دلاری ملبورن، اولین گرم اسلم سال امروز برگزار خواهد شد. این رقابت بین نواک جوکوویچ صربستانی (نفر اول رنکینگ جهانی تنیس) و رافائل نادال اسپانیایی (نفر دوم رنکینگ جهانی تنیس) برگزار خواهد شد.
در بخش ندیده ها و نشنیده ها، کریم انصاری فرد، بازیکن تیم ملی فوتبال، در گفتگو با AFC درباره علی دایی اظهار کرد: دایی یکی از اسطوره های فوتبال کشورمان است. تمام اسطوره ها، بازیکنان بزرگ فوتبال کشورمان و پیشکسوتانمان همیشه از تیم ملی حمایت کردند و در جام ملت های آسیا کنارمان بودند. بنده به شخصه از این اسطوره فوتبال ایران خواهش می کنم که اگر برایش مقدور است در این بازیها مانند همیشه حمایتمان کند و انرژی مثبت بدهد.
علی دایی همشهری ام است. کسی است که من را به فوتبال معرفی کرده و اکنون هم شماره پیراهن او را می پوشم، درخواست می کنم برای بازی آتی کنارمان باشد.
برنامه "یک نفس تازه" با اجرای حسینی، کاری از گروه فرهنگ و تفریحات، هر روز صبح از ساعت 06:00 به مدت 60 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
یک نفس تازه