یک نفس تازه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 06:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

يك نفس تازه

جهانبخش: تمرکز و هوشمندی برای پیروزی لازم است

برنامه "یک نفس تازه" دوشنبه 1 بهمن، در بخش ندیده ها و نشنیده ها، گفتگویی با جهانبخش بعد از دیدار با عمان را ارائه کرد.

1397/11/01
13:34

به گزارش رادیو ورزش؛ علیرضا جهانبخش، بازیکن تیم ملی فوتبال، در ارتباط بازی شب گذشته برابر تیم عمان گفت: خداروشکر می کنم به خاطر 3 امتیازی که کسب کردیم. ما صد درصد برای برد آمده بودیم. قطعاً می دانستیم که تیم عمان با تمام قوا مقابل ایران حاضر می شود و چیزی برای از دست دادن ندارد؛ اما خوشبختانه پنالتی که علیرضا گرفت، ما را دوباره به بازی برگرداند. پس از این پنالتی ما یک مقدار هوشیارتر بازی کردیم.
گل اول را که زدیم، اعتمادبنفس گرفتیم و باعث شد بیشتر به بازی برگردیم. می توانستیم گل های بیشتر بزنیم؛ اما خداروشکر که بازی را بردیم و به مرحله بعد صعود کردیم. این دیدار درس بزرگی به ما داد که در بازیهای بعد از دقیقه اول محکم شروع کنیم.
وی، در پاسخ به این سوال که بازی با چین را چطور می بینید، بیان کرد: قطعاً بازی سختی خواهد بود. خیلی ها فکر می کردند بازی با عمان هم راحت است؛ اما دیدید که عمان در این دیدار عملکرد خوبی داشت. بازی با چین به مراتب بازی سخت تری خواهد بود. آنها می آیند که با تمام قوا مقابل ایران بازی کنند. ما نیاز داریم که تمرکز بیشتری داشته باشیم. جایی برای خوشحالی نیست. صد در صد از فردا به آماده سازی برای بازی با چین خواهیم پرداخت.
جهانبخش، در پایان افزود: این برد را به مردم عزیز کشورم تبریک می گویم. از پزشکان تیم تشکر می کنم که شب و روز تلاش کردند و من را به این بازی رساندند. امیدوارم که در بازی بعد عملکرد بهتری داشته باشم.
برنامه "یک نفس تازه" کاری از گروه فرهنگ و تفریحات، هر روز صبح از ساعت 06:00 به مدت 60 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
یک نفس تازه