یک نفس تازه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 06:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

يك نفس تازه

کنفرانس خبری کی روش پیش از بازی با عمان


برنامه "یک نفس تازه" یکشنبه 30 دی، در بخش ندیده ها و نشنیده ها، صحبت های کی روش در نشست خبری قبل از بازی با عمان را ارائه کرد.

1397/10/30
12:30


به گزارش رادیو ورزش؛ کی روش در نشست مطبوعاتی قبل از بازی با عمان عنوان کرد: عمان تیم بسیار خوبی است. از این به بعد نتایجی که در مرحله گروهی اتفاق افتاد، دیگر مهم نیست. 16 تیم مطمئناً بازیهای سختی را پشت سر خواهند گذاشت. هیچ تیمی را نمی توانیم بگوییم مدعی مطلق است. بازیها حساس است و دشواریهای خاص خود را دارد.
عمانی ها آماده سازی بسیار خوبی داشته اند. از 24،25 بازی که انجام داده اند، 15 یا 16 برد، 7 تساوی و تنها دو باخت را در پرونده خود ثبت کرده اند. تمام بازیهایشان را دیده ایم و بازیهای خوبی را به نمایش گذاشته اند؛ مخصوصاً 3 عملکرد گذشته شان زیبا بود.
وی، در ارتباط با روند فوتبال ایران اظهار کرد: اینکه بخواهم راجع به روند فوتبال ایران، اتفاقاتی که رخ داده و یا اتفاقاتی که لازم است برای توسعه فوتبال ایران رخ دهد، صحبت کنم، مطلب بسیار جالبی می تواند باشد؛ اما نه امروز؛ زیرا در حال حاضر تمرکزمان باید روی بازی فردا باشد.
سرمربی تیم ملی ایران تصریح کرد: یک گروه از بازیکنان را داریم که میلیون ها هواداران دارند. هم تیم ملی ایران و هم تیم ملی عمان هواداران زیادی دارند و بازی فردا، بازی خاصی است. البته احساساتی بودن این بازی می تواند روی نتیجه تأثیرگذار باشد؛ زیرا از این به بعد جام ملت های واقعی تازه آغاز می شود. همه چیز برای برنده و هیچ چی برای بازنده باقی خواهد ماند. هیچ جایی برای افسوس، اینکه بگوییم کار را فردا انجام دهیم و یا اتفاقات دیگر نداریم. باید سراسر با انگیزه و تمرکز بالا کارمان را انجام دهیم.
برنامه "یک نفس تازه" کاری از گروه فرهنگ و تفریحات، هر روز صبح از ساعت 06:00 به مدت 60 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
یک نفس تازه