یک نفس تازه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 06:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

يك نفس تازه

تذکر جدی رئیس شورای المپیک آسیا به شیطنت تیم های عربستانی

موضوع برنامه "یک نفس تازه" روز دوشنبه 10 اردیبهشت، به تحلیل و بررسی بخشی از صحبت های شیخ احمد الصباح، رئیس شورای المپیک آسیا و صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک اختصاص داشت.

1397/02/11
07:54

به گزارش رادیو ورزش؛ شیخ احمد الصباح، رئیس شورای المپیک آسیا، درباره حضور صالحی امیری در سمت ریاست کمیته ملی المپیک اظهار کرد: من تمام تیم شورای المپیک آسیا را با خود به همراه آوردم که به دکتر صالحی به خاطر انتخابش به عنوان رئیس کمیته ملی المپیک و کنار هم قرار دادن کل خانواده ورزش ایران تبریک بگویم و این مطمئناً آغاز راه بسیار روشنی برای ورزش این کشور خواهد بود.
رئیس شورای المپیک آسیا در تذکر به تیم های فوتبال عربستانی گفت: زمانیکه در AFC بودم، نقطه نظر اکنون را داشتم و نمی پذیرفتم که تیمی در غیر از خانه خود میزبان کشور دیگری باشد. ورزش باید خارج از سیاست باشد و من معتقدم که همکارانم در AFC شیخ سلمان به عنوان رئیس و کفاشیان، نایب رئیس باید تلاش کنند راه حل مناسبی برای این موضوع پیدا کنند.
وی با تاکید برروشن بودن قوانین و لزوم تبعیت همه کشورها از آن یادآوری کرد: مسلماً هر کشوری که از قوانین تبعیت نکند، باید جرایمی درنظر گرفته شود.
صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک، عنوان کرد: بخشی از رویدادهایی که اکنون در جهان برگزار می شود را می توانیم در ایران میزبانی کنیم و آکادمی ما که یکی از مراکز بزرگ علمی و پژوهشی این حوزه است، مجدداً می تواند کانون توجه قرار بگیرد.
برنامه "یک نفس تازه" کاری از گروه فرهنگ و تفریحات، هر روز صبح ازساعت 06:00 تا 06:55 به مدت 55 دقیقه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
یک نفس تازه