صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

هر شب از ساعت 21:05 به مدت 25دقیقه

برنامه دور یک میز یکشنبه 22 اسفند با حضور ابوالفضل مهاجر مدیر تیم های ملی، فرزین خانجانی از اعضاء تیم ملی بدمینتون و محمدرضا منصوریان کارشناس ورزش در رسانه به بررسی وضعیت بدمینتون پرداخت.به گزارش رادیو ورزش: مهاجر مدیر تیمهای ملی در رابطه با برنامه اعزام های فدراسیون بدمینتون توضیح داد: با توجه به اولویت برنامه ریزی در بخش رده سنی پایه اعزام ها در رده سنی بزرگسالان کمتر از پایه است و کلا 6 اعزام در سال 95 انجام شده است و با توجه به توسعه یافته بودن بدمینتون ایران در آسیا بازیکنان ما در کمپ آسیا شرکت داشته اند.
البته برای جلوگیری از افت رنکینگ بازیکنان تیمهای بزرگسال برنامه های را نیز برای شرکت در تورنمنتهای بی المللی تدارک دیده ایم، ضمن اینکه مشکلاتی را در زمینه ویزا برای اعزامهای اروپایی مواجه هستیم.
منصوریان کارشناس ورزش آسیب های وارد شده به بدمینتون را در نبود لیگ و مشکلات اسپانسری ارزیابی کرد.
خانجانی عضو تیم ملی در رابطه با شرایط لیگ گفت: لیگ بدمینتون به دلیل کمبود بودجه به صورت متمرکز برگزار می شود چون تیمها برای پرداخت پول بلیط و هزینه های هتل دچار مشکل هستند. این بازیکن ملی پوش قراردادهای بهترین بازیکن لیگ را ده میلیون تومان اعلام کرد.
منصوریان با بیان مشکلات مالی بازیکنان بدمینتون کشور گفت: در بسیاری مواقع برای افت نکردن رنکینگ؛ بازیکنان با هزینه شخصی به مسابقات خارجی اعزام می شوند.
مهاجر در این رابطه گفت: روند بازیکن سازی در بدمینتون را بسیار غیر حرفه ای ومعکوس است و بازیکنان در کمپ تیمهای ملی تمرین و در باشگاه ها بازی می کنند. این مقام مسئول در رابطه با عملکرد فدراسیون در سال 95 در مجموع نمره 14 را به بدمینتون داد.
فریبا مددی نائب رئیس بانوان فدراسیون مهمان تلفنی برنامه در رابطه با برنامه های بدمینتون در بخش بانوان از برگزاری همه برنامه های فدراسیون خبر داد و گفت مجموعا 8 اعزام داشته ایم. برنامه های استعداد یابی بانوان را جلوتر از مردان است و کارهای خوبی در این بخش در سال جاری و سال های گذشته انجام داده ایم و اعزامهای بیشتری داشته ایم.
برنامه دور یک میز هر شب ساعت 21:05 با اجرای محسن ابوفاضلی از رادیو ورزش به مدت 25 دقیقه پخش می شود.

مرتبط با این خبر

  • بررسی ملاک انتخاب تیم ملی پیشکسوتان کشتی

  • تلاش فدراسیون شطرنج برای همگانی کردن این رشته در سطح مدارس

  • آینده شطرنج دنیا در دستان شطرنج بازان ایران

  • موانع و راهکارهای توسعه ورزش روستایی

  • بررسی ساختارها و امکانات در فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی

  • بررسی وضعیت و عملکرد فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی

  • فرصت ها و تهدیدها در برگزاری تورهای والیبال ساحلی

  • نگاه کارشناسان به فعالیتهای والیبال ساحلی

  • بررسی عملکرد فدراسیون شمشیر بازی

  • بررسی موانع و راهکارها در گردشگری ورزشی کشور