ورزش ایران (تیراندازی) دوشنبه از ساعت 15 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(تيراندازي)

جهان ورزش نحوه برگزاری انتخابات اخیر تیراندازی را بررسی می‌كند

برنامه جهان ورزش (تیراندازی و تیر و كمان) رادیو ورزش امروز به تحلیل و بررسی انتخابات اخیر فدراسیون تیراندازی می‌پردازد.

1400/09/22
14:06

به گزارش رادیو ورزش؛ روز گذشته انتخابات كمیسیون‌های ورزشكاران، داوران و مربیان فدراسیون تیراندازی از طریق سیستم الكترونیكی برگزار گردید و آرای اخذ شده طبق مفاد آیین‌نامه و در حضور مسئول امور مجامع و بازرس وزارت ورزش و جوانان بررسی شد.
گفتنی است در انتخابات كمیسیون ورزشكاران 53 كاندیدا حضور داشتند كه تعداد 196 نفر در انتخابات شركت كردند. همچنین در انتخابات كمیسیون داوران نیز 43 كاندیدا حضور داشتند و تعداد 120 نفر در انتخابات شركت كردند. همینطور در كمیسیون مربیان كه با حضور 54 كاندیدا همراه بود 89 نفر رای خود را ثبت كردند.

موضوع امروز برنامه جهان ورزش (تیراندازی و تیر و كمان) نحوه برگزاری انتخابات كمیسیون‌های رشته تیراندازی است.

مهدی مبینی سرپرست فدراسیون تیراندازی و خانم غیاثی از مربیان تیراندازی و نامزد این انتخابات از میهمانان امروز هستند كه درخصوص این موضوع صحبت می كنند. همچنین سیده زهرا حسینی عضو كمیته داوران تیر و كمان از دیگر میهمانان امروز است كه مطالبی را درباره ترجمه و تدوین قوانین جدید این رشته بیان می كند.

جهان ورزش (تیراندازی و تیر و كمان) كاری از گروه مسابقات رادیو ورزش به تهیه كنندگی عبادالله رضایی، گویندگی اكبر ارمنده و كارشناسی آقای آجرلو امروز 22 آذر ماه از ساعت 15 به مدت 60 دقیقه از موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.


انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(تیراندازی)