ورزش ایران (تیراندازی) دوشنبه از ساعت 15 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(تيراندازي)

آخرین شانس كسب سهمیه المپیك تیراندازی در قطر

برنامه "ورزش ایران، تیراندازی" روز پنجشنبه 9 آبان با حضور ناصر رسولی، مدیر تیمهای ملی تیراندازی به موضوع مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا در قطر پرداخت.

1398/08/11
08:21

به گزارش رادیو ورزش؛ ناصر رسولی، مدیر تیمهای ملی تیراندازی پیرامون چهاردهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا كه كسب سهمیه المپیك نیز هست، بیان كرد: این مسابقات از 12 تا 23 آبان ماه در دوحه قطر برگزار خواهد شد. مسابقات قهرمانی آسیا هر 4 سال یكبار انجام می شود. آخرین سهمیه های كشورهای قاره آسیا در این مسابقات توزیع می شود. از نظر كیفی و فنی مسابقات بسیار سنگینی است. چون كشورهای آسیایی كه نتوانسته اند در ماده های مختلف سهمیه كسب كنند با تمام قوا حضور پیدا می كنند.
وی در ادامه افزود: در این مسابقات 38 سهمیه توزیع می شود كه هر كشور در هر ماده می تواند نهایتا 2 سهمیه كسب كند. ورزشكاران ما برای كسب 18 سهمیه به این مسابقات اعزام می شوند.
رسولی عنوان كرد: مجید نظامی، آرش آذر آبادی و هانیه خندان 3 داور از كشورمان هستند كه به این مسابقات اعزام می شوند. همچنین كمیته آموزش كنفدراسیون آسیا و قطر یك دوره EST هم برگزار می كند كه 6 داور از كشورمان در این دوره ثبت نام كرده اند.
برنامه زنده "ورزش ایران، تیراندازی" روز پنجشنبه 9 آبان با اجرای زمانی و كارشناسی آجرلو بود. این برنامه یك هفته در میان، پنجشنبه ها از ساعت15:05 به مدت 55 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(تیراندازی)