ورزش ایران (تیراندازی) دوشنبه از ساعت 15 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(تيراندازي)

اعزام تیراندازان به اردوی هانوفر آلمان

برنامه "ورزش ایران، تیراندازی" روز پنجشنبه 25 مهر در گفتگو با رضا ملك محمدی، دبیر فدراسیون تیراندازی به موضوع اعزام تیراندازان به اردوی هانوفر آلمان پرداخت.

1398/07/27
13:21

به گزارش رادیو ورزش؛ مسابقات آسیایی دوحه قطر آخرین مرحله كسب سهمیه المپیك برای تیراندازان ایران است كه از 12 تا 20 آبان برگزار خواهد شد. ملی پوشان ایران برای كسب آمادگی بیشتر در این رقابت‌ها اردویی 8 روزه را در هانوفر آلمان برگزار كرده اند.
رضا ملك محمدی، دبیر فدراسیون تیراندازی پیرامون این اردو توضیح داد: در سلاحهای بادی تفنگ و تپانچه آقایان و بانوان به خاطر اینكه در داخل كشور امكانات تمرین فراهم است، ورزشكاری را به هانوفر نفرستادیم. فقط در رشته 25 و 50 متر سه وضعیت تفنگ و تپانچه كه نیاز به مهمات داشت، اردوی هانوفر آوردگاه خوبی است كه ورزشكاران ما در آنجا می توانند مهمات مختلفی را با اسلحه خود تست كنند. وقتی مهمات مخصوص اسلحه خود را پیدا كردند با آن به تمرین می پردازند. در داخل كشور این امكانات فراهم نبود. وارد كردن انواع مهمات از نظر تجاری و اقتصادی مشكلات خاص خود را دارد. ولی در آنجا بستر فراهم است و بهتر از داخل می توانند خود را بیازمایند.
وی عنوان كرد: نزدیك آخرین پنجره انتخابی المپیك هستیم و می خواهیم محیط آرامی برای ورزشكاران فراهم كنیم تا نتیجه خوبی كسب شود. ورزشكاران ما در آستانه كسب سهمیه هستند. ما هم برنامه های تمرینی خوبی پیش بینی كرده ایم تا تیراندازان با آمادگی خوبی در مسابقات 2020 حضور پیدا كنند.
برنامه زنده "ورزش ایران، تیراندازی" روز پنجشنبه 25 مهر با اجرای ارمنده و كارشناسی آجرلو بود. این برنامه یك هفته در میان، پنجشنبه ها از ساعت15:05 به مدت 55 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(تیراندازی)