ورزش ایران (تیراندازی) دوشنبه از ساعت 15 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(تيراندازي)

فرصتهای تیروكمان برای كسب سهمیه المپیك

برنامه "ورزش ایران، تیراندازی" روز پنجشنبه 11 مهر در گفتگو با دكتر غلامرضا شعبانی بهار، رئیس فدراسیون تیراندازی با كمان به موضوع وضعیت تیمهای ملی تیراندازی با كمان جهت كسب سهمیه المپیك پرداخت.

1398/07/13
09:21

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ دكتر غلامرضا شعبانی بهار، رئیس فدراسیون تیراندازی با كمان درخصوص وضعیت آماده سازی تیمهای ملی برای كسب سهمیه المپیك اظهار كرد: اولین فرصت، مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند است كه اول آذر ماه برگزار می شود و تیم ریكرو و كامپوند در آن شركت می كنند. اگر چه فقط ریكرو المپیكی است. در این مسابقات 3 سهمیه در بخش آقایان و 3 سهمیه در بخش بانوان توزیع می شود. دومین و آخرین فرصت كسب سهمیه نیز كاپ جهانی آلمان در اواخر اردیبهشت است كه 3 تیم آقایان و 3 تیم بانوان می توانند كسب سهمیه كنند. با توجه به جمیع جهات امیدواریم یك سهمیه كسب كنیم.
وی با اشاره به اینكه از مربیان داخلی در تیمهای ملی استفاده شده، در این رابطه عنوان كرد: میررحیمی در ریكرو و احمدی در كامپوند از بهترین مربیان ما هستند كه توسط كمیته مربیان انتخاب شده اند. در تیمهای ملی هم ورزشكاران قدیمی و هم جدید حضور دارند. نگاه ما نیز به جوانان جدی است.
شعبانی بهار در پاسخ به این سوال كه بهزاد پاكزاد، رئیس هیئت تیروكمان البرز به عنوان دبیر فدراسیون انتخاب شده، گفت: متاسفانه ما نیروی متخصص در سطح بالا كم داریم. در چند سال گذشته تربیت مربی و مدرس نداشتیم و فقدان مربی داریم. یكی از مشكلات ما نداشتن مربی در حد تیم ملی است و دست ما برای انتخاب مربی برای رده های مختلف بسته است. بعد از اینكه حكم دبیری بهزاد پاكزاد ابلاغ شود، هیئت البرز هم باید تعیین تكلیف شود.
برنامه زنده "ورزش ایران، تیراندازی" روز پنجشنبه 11 مهر با اجرای ارمنده و كارشناسی آجرلو بود. این برنامه یك هفته در میان، پنجشنبه ها از ساعت15:05 به مدت 55 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(تیراندازی)