ورزش ایران (تیراندازی) دوشنبه از ساعت 15 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(تيراندازي)

ملك محمدی: قطر آوردگاه ساده ای برای كسب سهمیه المپیك است

برنامه "ورزش ایران، تیراندازی" روز پنجشنبه 14 شهریور در گفتگو با رضا ملك محمدی، دبیر فدراسیون تیراندازی به بررسی عملكرد تیم ملی تیراندازی در مسابقات جام جهانی و كسب سهمیه المپیك برزیل اختصاص داشت.

1398/06/15
14:46

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ رضا ملك محمدی، دبیر فدراسیون تیراندازی پیرامون عملكرد ضعیف تیم ملی در كسب سهمیه المپیك در مسابقات جام جهانی و كسب سهمیه المپیك شهر ریو برزیل كه با حضور543 ورزشكار از 72 كشور جهان از 5 تا 12 شهریورماه برگزار شد، اظهار كرد: این آخرین فرصت نیست. مسابقات كسب سهمیه قطر را هم داریم. رشته هایی مثل تیراندازی در آخرین پنجره كه معمولا كنفدراسیون آسیا متولی برگزاری آن است، سهمیه بیشتری می گیرند چون رقبای اصلی سهمیه گرفته اند و تیراندازان ما در آن مسابقات به شكار سهمیه ها می روند.
وی در ادامه افزود: ما ورزشكاران را با تمام توان و آمادگی به ریو اعزام كردیم. ورزشكارانی مثل گلنوش سبقت الهی و سجاد پورحسین تنها یك قدم با كسب سهمیه فاصله داشتند. بقیه ورزشكاران هم امید داشتند. با تجربه مسابقات ریو، مسابقات قطر آوردگاه ساده ای برای گرفتن سهمیه خواهد بود. در ضمن در تپانچه بانوان و 50 متر 3 وضعیت آقایان امید كسب سهمیه داریم.
ملك محمدی درخصوص علت رفتن الكساندر سماكین مربی تیم تپانچه و اینكه در نبود ابراهیم ایرانلو تفنگ بادی ضعیف شده است، بیان كرد: در حال حاضر الهام هاشمی سرمربیگری كل تفنگ را برعهده دارد و بر تیم آقایان هم نظارت می كند و برنامه فنی ایشان توسط مربیان اجرا می شود. رفتن الكساندر سماكین هم به دلیل بعد مسافت بود. با مربیان داخلی هم نتایج خوبی در تپانچه می گیریم و وضعیت رضایت بخش است.
برنامه زنده "ورزش ایران، تیراندازی" روز پنجشنبه 14 شهریور با اجرای ارمنده و كارشناسی آجرلو بود. این برنامه یك هفته در میان، پنجشنبه ها از ساعت15:05 به مدت 55 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(تیراندازی)