ورزش ایران (تیراندازی) دوشنبه از ساعت 15 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(تيراندازي)

برگزاری مرحله چهارم مسابقات آزاد تیراندازی

برنامه "ورزش ایران، تیراندازی" روز پنجشنبه 17 مرداد در گفتگو با رضا ملك محمدی، دبیر فدراسیون تیراندازی به برگزاری مرحله چهارم مسابقات آزاد تیراندازی پرداخت.

1398/05/18
11:33

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ رضا ملك محمدی، دبیر فدراسیون تیراندازی پیرامون برگزاری مرحله چهارم مسابقات آزاد تیڔاندازی بیان كرد: این مسابقات با حضور 520 ورزشكار در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان طی امروز و فردا در محل سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود. در رشته تپانچه بادی رده سنی نوجوانان و جوانان، مهسا نیك نفس از اصفهان با پشت سر گذاشتن حریفان خود در جایگاه اول ایستاد و مهدیسا برزگر از مازندران و هلیا همامی از تهران به ترتیب دوم و سوم شدند.
در همین رشته و در رده سنی بزرگسالان، مینا قربانی از همدان بر سكوی اول تكیه زد، درسا عرب شاهی از تهران در جایگاه دوم ایستاد و زینب طوماری از قزوین نیز مدال برنز را بر گردن آویخت.
در رشته تفنگ بادی رده سنی بزرگسالان نیز، نجمه خدمتی از خراسان جنوبی، مریم زابلی زاده از تهران و فاطمه كرم زاده از بوشهر به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در رده سنی نوجوانان و جوانان این رشته، آرمینا صادقیان از ایلام، مریم سلیمی از كرمانشاه و الهه علی نژاد از تهران به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم ایستادند.
ملك محمدی در پاسخ به این سوال كه آیا فدراسیون به اهداف خود از برگزاری این مسابقات رسیده است؟ پاسخ داد: بله، توسعه كمی و افزایش نفرات متقاضی در مسابقات محقق شده است. در این مسابقات 520 ورزشكار شركت كرده اند كه 170 نفر بانوان هستند. بعلاوه ركوردها هم خیلی خوب بود. در فینال امروز شاهد چهره های جدیدی در كنار ملی پوشان و المپینها بودیم.
وی در ادامه افزود: این مسابقات تحت رصد كادر فنی تیمهای ملی است تا نفرات برتر از نظر اجرا و امتیاز شناسایی شوند. در ضمن امتیاز ورودی 625 برای ورود به اردوی تیم ملی گذاشته شده است.
دبیر فدراسیون تیراندازی درخصوص شانس ملی پوشان تیراندازی برای كسب سهمیه المپیك گفت: شك نكنید كه این امر محقق می شود. بحث شانس نیست. با پایشی كه از امتیازات داشتیم تیراندازان ما در یك قدمی كسب سهمیه المپیك و مدال هستند.
برنامه زنده "ورزش ایران، تیراندازی" روز پنجشنبه 17 مرداد با اجرای ارمنده، كارشناسی آجرلو بود. این برنامه یك هفته در میان، پنجشنبه ها از ساعت15:05 به مدت 55 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(تیراندازی)