ورزش ایران(تیر اندازی) پنج شنبه(یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(تيراندازي)

مرحله دوم رنکینگ کشوری تیروکمان در تبریز

برنامه "ورزش ایران، تیراندازی" روز پنجشنبه 20 تیر با حضور دبیر فدراسیون تیروکمان و رئیس سازمان تیم های ملی تیراندازی به آخرین رویدادهای این دو رشته ورزشی پرداخت.

1398/04/20
23:39

به گزارش رادیو ورزش؛ بهزاد پاکزاد، دبیر فدراسیون تیراندازی با کمان پیرامون مسابقات مرحله دوم رنکینگ کشوری که در مجموعه ورزشی تختی تبریز در حال برگزاری است، اظهار کرد: روز گذشته مسابقات در بخش کمان سنتی انجام شد. امروز ریکرو و فردا کامپوند برگزار می گردد. حدود 280 نفر از سراسر کشور در این مسابقات که طبق جدیدترین قوانین بین المللی است به رقابت می پردازند.

ناصر رسولی، رئیس سازمان تیم های ملی تیراندازی دیگر میهمان تلفنی این برنامه بود که درخصوص وضعیت آماده سازی تیراندازان جهت کسب سهمیه المپیک 2020 عنوان کرد: بعد از مسابقات جام جهانی مونیخ در خرداد ماه اردوها در بخش تپانچه و تفنگ آغاز شده تا تیراندازان برای مسابقات برزیل آماده شوند. بعلاوه در اهداف پروازی نیز اردوها در 3 بخش تراپ آقایان و بانوان و اسکیت آقایان شروع شده تا ورزشکاران برای مسابقات اهداف پروازی فنلاند که در اواخر مرداد ماه برگزار می شود، آماده شوند.

وی درخصوص مربیگری تیم ملی تفنگ مردان در شرایطی که ابراهیم اینانلو، مربی سابق تیم ملی تفنگ برای مربیگری به کشور اندونزی رفته است، بیان کرد: با توجه به سرمربیگری خانم الهام هاشمی نگرانی آنچنانی نداریم. بعلاوه محمد زائر رضایی، ملی پوش تیراندازی و شاگرد لازلو، سرمربی خارجی سابق تیم ملی، دانش زیادی دارد که شاید کمتر از اینانلو نباشد. با وجود الهام هاشمی، محمدزائر رضایی و مریم طالبی مشکل خاصی نداریم.

برنامه زنده "ورزش ایران، تیراندازی" روز پنجشنبه 20 تیر با اجرای ارمنده و کارشناسی آجرلو بود. این برنامه یک هفته در میان، پنجشنبه ها از ساعت 15:05 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(تیراندازی)