ورزش ایران(تیر اندازی) پنج شنبه(یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(تيراندازي)

آماده سازی تیراندازی با اسلحه و کمان برای کسب سهمیه المپیک

برنامه "ورزش ایران، تیراندازی" روز پنجشنبه 26 اردیبهشت با حضور مدیر تیمهای ملی تیراندازی با اسلحه و تیراندازی با کمان به بررسی رویدادهای پیش رو این دو رشته ورزشی پرداخت.

1398/02/28
08:32

به گزارش رادیو ورزش؛ ناصر رسولی، مدیر تیمهای ملی تیراندازی با اسلحه پیرامون وضعیت آماده سازی تیراندازان برای کسب سهمیه المپیک 2020 اظهار کرد: دو هفته دیگر چهارمین پنجره توزیع سهمیه المپیک 2020 در آلمان آغاز می گردد. برنامه ریزها برای این رویداد انجام شده است. تیم ملی ما در مسابقات جهانی چین موفق شد که اولین سهمیه المپیک را توسط نجمه خدمتی کسب کند. پس از استراحت کوتاهی اردوها دوباره شروع شده که هنوز ادامه دارد. 15 ورزشکار به مونیخ آلمان اعزام می شوند که امیدواریم نتایج خوبی را کسب کنند.
وی ادامه داد: 3 مسابقه در تفنگ و تپانچه و 2 مسابقه در اهداف پروازی داریم که در این 5 مسابقه می توانیم تعداد سهمیه های بیشتری را بدست آوریم. برنامه ریزی ما این است که نمایندگان ما در این رویدادها حضور داشته باشند و نمی خواهیم هیچ شانسی را از دست دهیم. امیدواریم در مسابقات جهانی سهمیه ها را بگیریم و دیگر به مسابقات قطر فکر نکنیم.
امید نجاری، مدیر تیمهای ملی تیراندازی با کمان دیگر میهمان تلفنی این برنامه بود که درخصوص وضعیت آماده سازی کمانداران تیم ملی بیان کرد: تیم ملی هفته پیش در مسابقات جهانی شانگهای چین شرکت کرد که در ریکرو بخصوص بخش بانوان نتایج خوبی کسب کرد. جهش خوبی در رنکینگ ریکرو داشتیم. کمانداران ما برای اولین بار در 4 تیم برتر فینال قرار گرفتند. همچنین تیم ریکرو نوجوانان در اردو هستند که انتخابی تیم ملی برای شرکت در قهرمانی جهان نوجوانان در اسپانیاست که در مرداد ماه برگزار می گردد.
برنامه زنده "ورزش ایران، تیراندازی" روز پنجشنبه 26 اردیبهشت با اجرای ارمنده و کارشناسی آجرلو بود. این برنامه یک هفته در میان، پنجشنبه ها از ساعت15:05 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(تیراندازی)