ورزش ایران(تیر اندازی) پنج شنبه(یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(تيراندازي)

آخرین اخبار مسابقات تیروکمان

برنامه "ورزش ایران، تیراندازی" روز پنجشنبه 12 اردیبهشت با حضور رئیس فدراسیون تیروکمان و رئیس سایت تیراندازی آزادی به آخرین اخبار و رویدادهای تیروکمان اختصاص داشت.

1398/02/14
08:39

به گزارش رادیو ورزش؛ رضا کیارستمی، رئیس سایت تیراندازی آزادی پیرامون مسابقات جهانی تیروکمان چین اظهار کرد: همه ساله مسابقات جهانی تیراندازی با کمان در 4 مرحله برگزار می گردد. مرحله اول این مسابقات در چین برگزار می شود که ورزشکاران ما نیز در ریکرو و کامپاند شرکت خواهند کرد. افرادی که امتیاز لازم را کسب کنند به فینال فینالیستها راه پیدا می کنند.
وی ادامه داد: این مسابقات از 16 اردیبهشت شروع می شود که 4 ورزشکار شامل 3 آقا و 1 خانم در کامپاند حضور خواهند داشت که اردویشان امروز به پایان رسیده و فردا اعزام می شوند. تیم ریکرو هم 10 روز است که در چین اردو دارد و از همانجا به محل مسابقات اعزام می شود.
کیارستمی درخصوص برگزاری مسابقات رنکینگ کشوری تیروکمان گفت: همه ساله 8 مرحله مسابقه رنکینگ کشوری برگزار می شود که اولین مرحله در سال جدید به میزبانی تهران در ورزشگاه تختی در حال برگزاری است. امروز مسابقات ریکرو و فردا کامپاند انجام می شود. امیدواریم رکوردهای خوبی زده شود. مربیان تیم ملی این مسابقات را زیر نظر دارند و افراد مستعد را شناسایی می کنند. از این مسابقات هم نفراتی به تیم ملی دعوت می شوند.
غلامرضا شعبانی بهار، رئیس فدراسیون تیروکمان دیگر میهمان تلفنی این برنامه بود که درخصوص وضعیت آماده سازی ورزشکاران تیروکمان برای کسب سهمیه المپیک بیان کرد: در خرداد ماه مسابقات جام جهانی هلند را داریم که کسب سهمیه المپیک است. 13 و 14 خرداد چهارده نفر ورزشکار جانباز و معلول در ریکرو و کامپاند به جام جهانی هلند اعزام می شوند. امیدواریم مثل گذشته کسب سهمیه کنند. 19 تا 26 خرداد تیم ریکرو در دو بخش آقایان و خانمها در جام جهانی هلند شرکت می کنند که به تیم بانوان بیشتر از آقایان امیدواریم.
برنامه زنده "ورزش ایران، تیراندازی" روز پنجشنبه 12 اردیبهشت با اجرا و کارشناسی آجرلو بود. این برنامه یک هفته در میان، پنجشنبه ها از ساعت15:05 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(تیراندازی)