ورزش ایران(تیر اندازی) پنج شنبه(یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(تيراندازي)

تیروکمان در تدارک کسب سهمیه المپیک

برنامه "ورزش ایران، تیراندازی" روز پنجشنبه 29 فروردین با حضور غلامرضا شعبانی بهار، رئیس فدراسیون تیروکمان به موضوع مسابقات و رویدادهای این رشته در سال جدید پرداخت.

1398/01/31
08:26

به گزارش رادیو ورزش؛ غلامرضا شعبانی بهار، رئیس فدراسیون تیروکمان پیرامون مسابقات و رویدادهای این رشته ورزشی در سال جدید اظهار کرد: چند ماه آینده پرترافیک ترین برنامه های فدراسیونهای کشور ماست. از چند روز آینده ورزشکاران ما تا 26 خرداد دائما در حال مسابقه و اردو هستند تا برای کسب سهمیه المپیک آمادگی لازم را کسب کنیم.
وی ادامه داد: از اول اردیبهشت تیم ریکرو و دو نفر از رده نوجوانان برای اردوی تدارکاتی به گوانگجو اعزام خواهند شد و تا چهاردهم آنجا هستند. سپس از همانجا به شانگهای چین می روند تا در مسابقات کاپ جهانی شرکت کنند. ورزشکاران کامپوند هم از ایران به کاپ جهانی شانگهای می روند. همچنین ورزشکاران ما از 14 تا 19 خرداد در مسابقات قهرمانی معلولان جهان در رشته های ریکرو و کامپوند در هلند شرکت می کنند. از 19 تا 26 خرداد تیمهای المپیکی تیروکمان به رقابتهای قهرمانی جهان هلند که کسب سهمیه المپیک 2020 نیز است، اعزام می شوند. در ضمن 28 مرداد مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان را پیش رو داریم.
شعبانی بهار در پاسخ به این سوال که آیا زیرساختها مورد نیاز از زمانی که تیروکمان از فدراسیون جانبازان و معلولین به فدراسیون تیروکمان انتقال یافته برای ورزشکاران فراهم شده است، گفت: در مجموع ما موافق این انتقال نبودیم و نظر ما این بود که بعد از المپیک 2020 این اتفاق بیفتد. این یک تصمیم مدیریتی بود و ما هم تابع قوانین و مقررات وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک هستیم. از دیروز اردوی تدارکاتی شبانه روزی در باشگاه الیاف با شرایط قبل در حال برگزاری است و برنامه ها طبق آنچه از قبل مشخص شده دنبال می شود. البته در فدراسیون جانبازان و معلولان هم ورزشکاران ما جای ویژه نداشتند و عمدتا تمرین در باشگاه الیاف بود که همه زیرساختها برای برگزاری اردو و مسابقات جانبازان و معلولان در آنجا مهیاست.
برنامه زنده "ورزش ایران، تیراندازی" روز پنجشنبه 29 با اجرای ارمنده و کارشناسی آجرلو بود. این برنامه یک هفته در میان، پنجشنبه ها از ساعت15:05 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(تیراندازی)