ورزش ایران(تیر اندازی) پنج شنبه(یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(تيراندازي)

تغییرات در فدراسیون تیروکمان

برنامه "مجله تیراندازی" روز پنجشنبه 23 اسفند با حضور رضا کیارستمی، دبیر اسبق فدراسیون تیروکمان به موضوع پایان کار ده نفر در فدراسیون به دستور شعبانی بهار پرداخت.

1397/12/25
08:24

به گزارش رادیو ورزش؛ شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیروکمان پایان کار 10 نفر از کارکنان فدراسیون را اعلام کرد. مدیر روابط عمومی، کارشناس روابط عمومی، مسؤول کمیته ورزش همگانی، کارمند کمیته آموزش، کارمند بین‌الملل، کارمند کمیته حقوقی و 4 نفر از نگهبانان فدراسیون و سایت تیروکمان از جمله افرادی هستند که با اعلام شعبانی از کار خود کنار گذاشته شده اند.
رضا کیارستمی، دبیر اسبق فدراسیون تیروکمان پیرامون این تغییرات اظهار کرد: با تغییر ریاست فدراسیون این تغییرات انتظار می رفت و منطقی هم بود که شعبانی بهار برمبنای تفکرات خود نفراتی را بیاورد. ریاست فدراسیون پاسخگوی عملکرد فدراسیون و این رشته است، پس حق دارد نفراتی که صلاح می داند را جابجا کند.
وی ادامه داد: البته انتظار می رود که افراد قویتری به فدراسیون بیایند و پرچم را بالا نگه دارند. در سالهای گذشته شرایط خوبی در فدراسیون تیروکمان حاکم بود و مدالهای خوبی گرفته شد. امیدواریم همدلی در فدراسیون اتفاق بیفتد و فدراسیون به شرایط مطلوب برگردد.
کیارستمی عنوان کرد: در بعد فنی انتظار می رود تیم ملی، مربیان و کادر فدراسیون تقویت شوند. با توجه به شرایط بوجود آمده فکر می کنم فدراسیون از نظر توان فنی ضعیف می شود. چند مسئولیت برای یک نفر می تواند آفت باشد و از این نظر شاید مشکلاتی در سیستم هست. احتمالا شرایطی در سیستم بوجود آمده که مجبور شده این تصمیم را بگیرد. ولی از نظر ریاست کارش درست بوده است.
برنامه زنده "مجله تیراندازی" روز پنجشنبه 23 اسفند با اجرای ارمنده بود. این برنامه یک هفته در میان، پنجشنبه ها از ساعت15:05 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(تیراندازی)