ورزش ایران(تیر اندازی) پنج شنبه(یك هفته در میان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(تيراندازي)

اعزام تیم تیراندازی به مسابقات جهانی هند

برنامه "مجله تیراندازی" روز پنجشنبه 25 بهمن با حضور رضا ملک محمدی، دبیر فدراسیون تیراندازی به بررسی وضعیت تیم ملی تیراندازی پیش از اعزام به مسابقات جهانی هند پرداخت.

1397/11/27
08:21

به گزارش رادیو ورزش؛ رضا ملک محمدی، دبیر فدراسیون تیراندازی پیرامون وضعیت تیم ملی تیراندازی برای حضور در مسابقات جهانی دهلی اظهار کرد: هفته آینده در دو مرحله تیم تیراندازی با تفنگ و تپانچه خانمها و آقایان به مسابقات جهانی هند اعزام می شوند. امیدواریم تیم اعزامی انتظارات را برآورده کنند. این مسابقات کسب سهمیه المپیک 2020 هم است. تیمها کامل اعزام می شوند و فقط در تپانچه بانوان دو ورزشکار حضور دارند. در تفنگ 50 متر سه وضعیت، تپانچه بادی ده متر و تفنگ بادی بانوان و آقایان تیم کامل اعزام می شود. حتی نفرات مستعدی که احساس می کردیم می توانند نتایج مطلوبی را بدست آورند و رکورد ورودی کسب سهمیه را بزنند نیز اعزام کردیم. بازیکنان ما تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و مربیان زحمات لازم را کشیده اند. برنامه های تدوین شده نیز اجرا شده است.
وی در ادامه افزود: در مسابقات قهرمانی کشور آزاد شاهد رکوردزنی بودیم. در فینال مسابقات لیگ در قسمت تپانچه رکوردی بالاتر از جهانی بدست آمد. ورزشکاران ما با روحیه بالا شرکت می کنند. امیدواریم که نتایج مورد انتظار مربیان و خودشان را برآورده سازند.
ملک محمدی تصریح کرد: دیروز جلسه توجیهی برگزار کردیم. تیم تیراندازی با تفنگ برای تمرین بیشتر و تست مهمات زودتر اعزام می شود تا با آمادگی بیشتری در این رشته که امید هم داریم، شرکت کنند. همچنین مسابقات جام آزاد قطر را نیز در پیش داریم.
برنامه زنده "مجله تیراندازی" روز پنجشنبه 25 بهمن با اجرای ارمنده بود. این برنامه یک هفته در میان، پنجشنبه ها از ساعت15:05 به مدت 55 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(تیراندازی)